Sen o zmarłej osobie- co oznacza?

Zdarza się, że w naszych snach pojawiają się zmarłe osoby. Taki sen może wzbudzać silne emocje: żal, smutek, tęsknotę, a nawet strach. Może też oznaczać o wiele więcej, niż nam się wydaje. Sprawdź, o czym świadczy to, że śnimy o zmarłych.

  Sny- skąd się biorą i jakie jest ich znaczenie?

  Sny od wieków fascynowały ludzi, który doszukiwali się w nich ukrytych znaczeń. Wiadomo, że sen to odmienny stan fizjologiczny, w którym nasza świadomość zanika. Może być odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia, a także lęków, zwykle takich, które głęboko skrywamy. Sny często zwracają uwagę na coś, z czym mierzymy się na jawie. Mogą także wskazywać na nasze ukryte pragnienia, które na co dzień wypieramy ze swojej świadomości. Zdarza się, że stres, niepokój, strach i inne problemy, mogą powracać do nas podczas snu w postaci koszmarów. Co oznaczają konkretne sny? Odpowiadamy!

  ZOBACZ TAKŻE: Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe! Uważaj na nie!

  Sen o zmarłej osobie- co oznacza?

  Zdarza się, że w snach pojawiają się zmarłe osoby. Takie sny wzbudzają w nas szereg silnych emocji, od smutku i żalu, poprzez tęsknotę i nostalgię, aż po strach. Mogą mieć również ukryte znaczenie… Dowiedz się, co oznaczają takie sny!

  ***

  Według sennika, zmarli, którzy pojawiają się w snach jako żywe osoby, mogą stanowić ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem lub nieczystymi intencjami ludzi z naszego otoczenia. Wyraźnym ostrzeżeniem jest pojawienie się we śnie naszego przodka: zmarłego taty, mamy, babci lub dziadka. Gdy śnią się nam zmarłe bliskie osoby, sen może być także odzwierciedleniem tęsknoty za nimi.

   

  ***

  Gdy śnimy o kimś dawno zmarłym, wskazuje to na bezradność w stosunku do przeszłości. Świadczy o tym, że warto pogodzić się z tym co było i zacząć żyć dalej. Bez rozliczenia się z przeszłością, nie ruszymy dalej, a takie sny wciąż będą nas nawiedzać.

  ***

  Gdy śnimy, że rozmawiamy ze zmarłym to dobry znak, który wskazuje na to, że otrzymaliśmy opiekę z zaświatów. Jednak to może być również ostrzeżenie, że działamy zbyt szybko i w nieprzemyślany sposób, co doprowadzi do wielu problemów.

  ***

  Gdy widzimy siebie jako zmarłą osobę, taki sen może przerazić. Chociaż budzi negatywne emocje, nie zwiastuje złych wydarzeń. Oznacza zakończenie problemów, które nie dają nam spokoju od dłuższego czasu. 

  ***

  Gdy śni nam się czyjeś zmartwychwstanie, to znak, że nadejdą gwałtowne zmiany, które mogą powodować problemy: w życiu osobistym i zawodowym. Natomiast gdy śnimy, że to my zmartwychwstajemy, oznacza to pozytywny zwrot w życiu i nadejście dobrych zmian.

  Udostępnij: