Senne ostrzeżenie! Gdy śnisz o tym regularnie wiedz, że coś się wydarzy!

Woda jest jednym z najstarszych i wciąż najbardziej tajemniczych zasobów natury. Jest postrzegana jako źródło życia, obfitości i płodności. Jest także bardzo niebezpiecznym żywiołem, który wprowadza ogromny chaos. Jest także symbolem zagłady. Jak się okazuje, wodny akcent w naszych snach pojawia się bardzo często. Czy w takim razie mamy się czego obawiać?

Sny o wodzie

Kiedy w naszych snach widzimy spokojną wodę, oznacza to, że w naszym życiu już wkrótce zapanuje harmonia, dobrobyt i spotka nas szczęście. Co jednak oznacza wzburzona woda lecąca w otchłań w wodospadach? Sny o wodospadach są intrygujące i trudno nam zapomnieć o takim widoku. Mają one jednak różne znaczenie w zależności od tego, co tak naprawdę w nich zobaczyliśmy. Jeśli zatem regularnie w twoich snach pojawia się wodospad wiedz, że podświadomość podpowiada ci coś ważnego.

ZOBACZ TAKŻE: Sen o zmarłej osobie- co oznacza?

Senne ostrzeżenie - co oznacza w snach widok wodospadu?

Senne wizje o wodospadach najczęściej podpowiadają nam, że w najbliższej przyszłości zawładną nami uczucia, z jakimi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Nie można pozwolić, aby zawładnęły one nami, gdyż to doprowadzi nas do ślepej uliczki, z której ciężko będzie zawrócić. Wodospad to także oznaka tego, że musimy postawić rozum nad sercem, bo tylko tak uda się nam wyjść obronną ręką z sytuacji, którą na naszej drodze postawi los.

Wzburzona woda i wodospady w snach dają nam senne ostrzeżenie przed tym, że w naszym życiu już niebawem nastąpią spore zmiany, jednak tylko od nas zależy, czy będą one na plus, czy minus.

1. Podziwianie wodospadu z bliskiej odległości - oznacza to, że w naszym życiu zaczną dziać się zaskakujące rzeczy. Warto pamiętać, że tylko od nas zależy czy będą one pozytywne, czy negatywne. To także oznaka wielkiej przygody.

2. Kąpiel w wodospadzie - oznacza oczyszczenie ze złych emocji. Nie wrócą one do ciebie, jeżeli sam tego nie będziesz chciał. 

3. Stanie na skraju wodospadu - to oznaka, że czas zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Jest to także oznaką problemów, które cię dręczą i łatwo mogą one wpływać na twoje życie.

4. Rzeka zakończona wodospadem - oznacza stresowe sytuacja i czas napięć oraz problemów.

 

Zdjęcie Senne ostrzeżenie! Gdy śnisz o tym regularnie wiedz, że coś się wydarzy! #1

Udostępnij: