Ukryte znaczenie snów! Te mogą zwiastować nieszczęście a nawet śmierć!

Wielu z nas wierzy w potęgę snów, dlatego też powstało wiele senników, dzięki którym możemy sprawdzić ich znaczenie. Są jednak takie sny, które nas przerażają i niosą ze sobą strach. Które w takim razie mogą być ostrzeżeniem i oznaczają nieszczęście a nawet śmierć? Sprawdź najpopularniejsze motywy senne, które nie niosą dobrych wieści.

  Badania mówią jasno, że najczęściej śnimy na temat tego, co wydarzyło się w naszym życiu w ciągu kilku ostatnich dni. Często nasze sny się powtarzają i najczęściej pamiętamy koszmar niż przyjemny sen. Czy sny mają naprawdę ukryte znaczenia? Poznajcie te, które niosą ze sobą złe wieści.

  ZOBACZ TAKŻE: Senne ostrzeżenie! Gdy śnisz o tym regularnie wiedz, że coś się wydarzy!

  1. Ślub - sen o ślubie najczęściej nie jest oznaką dobrych wieści, choć mogłoby się wydawać inaczej. Często zwiastuje kłopoty, a w dawnych czasach takowe sny były postrzegane jako omen śmierci. Jeśli śnił ci się ślub w rodzinie, może to zwiastować śmierć wśród bliskich. Natomiast jeśli masz partnera i śnisz o weselu, oznacza to, że w twojej relacji pojawią się kłopoty.

  2. Zęby - to jeden z najpopularniejszych snów, który nie zwiastuje dobrych wieści. Interpretuje się go jako oznakę osłabienia, bólu, choroby, a nawet śmierci. Zło jednak nie dotknie śniącego, ale osobę z jego otoczenia. Jeśli śniłeś natomiast o zepsutych zębach wiedz, że jest to oznaka nadchodzącej choroby. Natomiast wypadające zęby są oznaką rozstania z bliską osobą.

  3. Diabeł - sny o diable nie wróżą nic dobrego. Są oznaką zbliżającego się niebezpieczeństwa, a nawet śmierci.

  4. Spadanie - kiedy śni nam się, że spadamy z dużej wysokości, powinniśmy uważać. Jest to oznaka, że w twoim życiu nie dzieje się dobrze. Oznacza, że warto przemyśleć swoje wybory. Jest to również oznaką strachu w prawdziwym życiu. Może to być strach przed porażką lub rozstaniem. Upadek wyraża potrzebę oddania i cieszenia się życiem, które nie idzie po naszej myśli.

  5. Ubieranie kogoś - sen, w którym pomagasz się komuś ubrać wróży nadchodzące kłopoty w wielu płaszczyznach życia. Lepiej wówczas mieć się na baczności.

  6. Dzbanek - jeżeli zaś w swoim śnie widziałeś dzbanek na wodę, może być to oznaką nadchodzącego cierpienia. Natomiast stłuczony dzban wróży nadchodzącą kłótnię.

  7. Buty - sen, w którym widzimy dziurawe lub brudne obuwie jest oznaką kłótni, lub choroby. Oznacza także to, że w niedalekiej przyszłości poniesiemy spore straty.

  8. Wieniec - choć same kwiaty są oznaką pozytywnych wieści, to wieniec pojawiający się we śnie jest złym zwiastunem. Oznacza bowiem utratę bliskiej osoby.

  Udostępnij: