Jeśli często o tym śnisz to znak, że brakuje Ci pewności siebie!

Ludzie od wieków starali się poznać znaczenie snów i odczytać z nich wskazówki. Kiedyś sny traktowane były jako przepowiednie i wiadomości od bogów. W XIX wieku ojciec psychoanalizy Zygmunt Freud wysnuł teorię, że marzenia senne są odzwierciedleniem naszych ukrytych uczuć, obaw i pragnień. W snach często kryje się drugie dno, które świadczy o lękach, namiętnościach, czy słabościach, z jakimi nie potrafimy sobie poradzić…

  Jeśli często o tym śnisz to znak, że brakuje Ci pewności siebie!

  Niektóre powtarzające się sny mogą wskazywać na problemy emocjonalne i życiowe zawirowania. Podpowiadamy, jaki sen świadczy o problemach z samoakceptacją i brakiem pewności siebie!

  Sen o pustym basenie może zwiastować problemy

  Wiele osób śni o wodzie. Takie marzenia senne w pierwszej kolejności kojarzą nam się z latem, wakacjami i wypoczynkiem. Możecie być zaskoczeni, ale symbolika takiego snu wcale nie jest tak pozytywna, jak wydawałoby się na pierwszy rzut oka! Szczególnie sny, w których widzimy basen mają głębokie znaczenie. Są silnie powiązane z naszą sferą duchową i emocjami. Niestety też mogą zwiastować zawirowania i nadchodzące kłopoty…

  ZOBACZ TAKŻE: Znana wróżka ostrzega przed zrujnowaniem sobie życia

  Co oznacza, gdy taki sen się powtarza?

  Miałeś sen, w którym widziałeś pusty basen bez wody? To się często powtarza? Według sennika, pusty basen widziany we śnie, oznacza nadejście gorszych chwil w twoim życiu.

  Możliwe, że śnisz o tym, ponieważ twoją codzienność wypełnia monotonia i pustka, a na co dzień brakuje ci powodów do zadowolenia i radości. Może to oznaczać, że żyjesz w lęku, niepewności i sporym stresie, z którym tak naprawdę sobie nie radzisz. Presja którą na co dzień odczuwasz jest tak silna, że Twoje lęki i zmartwienia dochodzą do głosu nocą.

  Sen ten może również wskazywać na problemy z samoakceptacją oraz niskie poczucie własnej wartości. Widok basenu bez wody odzwierciedla to jak się czujemy: niekompletne i wybrakowane.

  Jednocześnie taki powtarzający się sen jest wskazówką, aby wreszcie uwierzyć w siebie i własne możliwości, wyzbyć się niepotrzebnych kompleksów i zacząć skupiać się na mocnych stronach. To znak, żeby znaleźć w sobie energię i motywację do działania. Tylko dzięki takiej postawie uda nam się zmienić życie na lepsze.

   

  Udostępnij: