Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nigdy się nie mścij. Usiądź i poczekaj. Ci, którzy ranią innych często później wyrządzają krzywdę samym sobie.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie człowiek decyduje o swoim charakterze. To jego charakter decyduje, jakim człowiekiem się stanie. Charakter przeważnie kształtuje się w naszym wnętrzu, a następnie wpływa na nasze życie.

Sentencje

znak cytatu Pytam, czy coś złego zrobiłem, że słowem się nie odzywasz, pal licho słowem nawet, mogłabyś się odezwać chociaż cudzysłowem, myślnikiem lub przecinkiem, w najgorszym razie niechby i kropką, ale nie milcz już tak.

Sentencje

znak cytatu Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Odwaga nie jest brakiem strachu, lecz zdolnością do postępowania mimo jego obecności. Pamiętaj, że strach jest tylko reakcją naszego umysłu na nieznaną przyszłość.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeżeli myślimy zbyt wiele o niepewności przyszłości, tracimy zdolność do życia tu i teraz. Życie to nie jest coś, co będzie, ale to, co jest.

Sentencje

znak cytatu Podobno kiedy człowiek się z czymś już całkowicie pogodzi i niczego od losu już się nie spodziewa, to wtedy to, o czym marzył, dostaje.

Sentencje

znak cytatu Spojrzenie mówi to,
czego nie są w stanie wypowiedzieć usta.

Sentencje

znak cytatu Od konkurencji uczymy się najwięcej..

Sentencje

znak cytatu Często ci, którzy nie wiodą bogatego życia towarzyskiego wcale nie są aspołeczni. Po prostu mają bardzo ograniczoną tolerancję na idiotów i fałszywych ludzi.

Sentencje

Zobacz więcej