Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ludzi należy dzielić na dobrych i złych. Rasa, pochodzenie, religia, wykształcenie, majątek – nie mają żadnego znaczenia. Tylko to, jakim kto jest człowiekiem. -Irena Sendlerowa

Sentencje

znak cytatu Z Tobą mogę mowić swobodniej niż z kimkolwiek, bo nikt nie był przy mnie w ten sposób, jak Ty jesteś, z całą wiedzą o mnie, z taką świadomością, wbrew wszystkiemu, pomimo wszystko.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niektórzy ludzie są tak niesamowicie silni, że sami nie zdają sobie sprawy z własnej dojrzałości emocjonalnej, dopóki nie znalezioną się w prawdziwie trudnej sytuacji.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest tym, co dzieje się wokół nas, kiedy jesteśmy zajęci snuciem innych planów. Często zapominamy o tym, skupiając się na przeszłości lub przyszłości. Spójrz wokół. Żyj teraz.

Sentencje

znak cytatu Kochać to znaczy czekać na kogoś bez względu na to, czy przyjdzie, czy nie.

Sentencje

znak cytatu Przecież o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć...

Sentencje

znak cytatu Drogi mężczyzno, być może uważasz inaczej, ale wierz mi - masz tak naprawdę tylko jedną najważniejszą funkcję życiową - znaleźć swoim dzieciom odpowiednią mamę!

Sentencje

znak cytatu Tak, martwię się o Ciebie.
Wiesz dlaczego? Bo są tacy ludzie
w życiu, na których szczęściu zależy
Ci bardziej niż na swoim.

Sentencje

znak cytatu Podobno jeśli ludzie są sobie pisani to prędzej czy później i tak na siebie trafią.

Sentencje

znak cytatu Ludzie zmieniają się bardzo wolno albo wcale.

Sentencje

Zobacz więcej