Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu  Jeśli na czymś Ci zależy to nie patrz czy inni to zaakceptują.

Sentencje

znak cytatu Ten, kto stracił coś, co uważał za swoje, uczy się w końcu, że nic nie jest jego własnością.

Sentencje

znak cytatu Miłość... Niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek jest tylko częścią całości zwanej przez nas 'Wszechświatem', częścią, otoczoną przez czas i przestrzeń. Doświadcza siebie, swojej myśli i uczuć, jako czegoś oddzielonego od reszty, co jest rodzajem optycznego oszustwa jego świadomości. To zjawisko stanowi dla nas więzienie, ograniczające nas do naszych własnych upodobań i do stosunku z niewielką liczbą najbliższych osób. Nasz cel musi być wyzwolenie się z tego więzienia, poszerzanie naszego kręgu współczucia, obejmowania wszystkich żywych istot i całej natury w jej urodzie.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpliwość i czas dają więcej niż siła i gniew. Niepozornie mocna jest cierpliwość, która ma moc przekraczać granice niemożliwości. Któż to wie, za ile dni danych nam jest żyć, ale na pewno zawsze cierpliwie czeka na nas czas.

Sentencje

znak cytatu Niewłaściwy mężczyzna nigdy cię nie doceni. Dla właściwego będziesz wszystkim.

Sentencje

znak cytatu Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie pozwól, by łagodność twojego serca zginęła z powodu znieczulicy świata. Nie ma na ciebie pokusy większej od tej, by stać się twardym. Nie wygrywaj świata tracąc swoją miłość

Sentencje

znak cytatu Nie lubię jak ktoś kłamie. Jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. Nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to, by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo...

Sentencje

znak cytatu Mężczyzna, który nie potrafi skupić się na jednej kobiecie, nie jest wart żadnej.

Sentencje

Zobacz więcej