Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Podołaj trudnościom i zrób to tak, by inny człowiek, patrząc na ciebie, poczuł, że wszystko jest możliwe. Jednak pamiętaj, że pokora jest najważniejsza

Sentencje

znak cytatu Trzymaj się z daleka od negatywnych ludzi. Mają oni bowiem problem na każde rozwiązanie.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu My, ludzie, jesteśmy jak odłamki lustra, które odbijają nieskończenie wiele kalejdoskopowych kształtów. Mamy skomplikowane marzenia i plany, które są jak labirynty naszych dusz. Pragniemy przenikać we wnętrza innych, nie rozumiejąc, że i my sami jesteśmy zagadką.

Sentencje

znak cytatu - A miłość? Czym jest dla Ciebie?
- Zależy, na jakim etapie. Myślę jednak, że to połączenia chemii umysłów, dusz i ciał. Ktoś, kto jest dla ciebie i kumplem, i kimś, kto budzi w tobie szał zmysłów. Osoba, która cię inspiruje i o którą chcesz, i potrafisz walczyć jak lew. Krótko mówiąc: jeśli człowiek od drugiego człowieka uzależniony jest jak od heroiny, to chyba jest miłość.

Sentencje

znak cytatu If you can’t beat them, join them.

Sentencje

znak cytatu Nawet najgorsza prawda jest lepsza od niewiedzy.

Sentencje

znak cytatu Nie patrz wstecz, bo serce zatęskni i znowu zaczniesz żyć przeszłością.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszystko, co naprawdę wielkiego jest wydane na zniszczenie. Tylko to, co jest małe, może przetrwać, tak małe, że jest niewidoczne, niewykrywalne, jak bakterie, wirusy, ateizm, kapitalizm - wszystko to przetrwa. Wszystko, co jest wielkie, jest skazane na śmierć.

Sentencje

znak cytatu Nigdy nie zapomnij o tych, którzy byli z tobą, kiedy było ci ciężko.

Sentencje

znak cytatu Kto wie, że nic nie wie, ten wie coś już. Kto się nie boi pytać, jest mądry. Oto, czego nigdy nie powinniśmy zapomnieć.

Sentencje

Zobacz więcej