Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Co u mnie? Jak zwykle, coś się sypie, koś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi. Ja zostaję.

Sentencje

znak cytatu Ludzi należy dzielić na dobrych i złych. Rasa, pochodzenie, religia, wykształcenie, majątek – nie mają żadnego znaczenia. Tylko to, jakim kto jest człowiekiem. -Irena Sendlerowa

Sentencje

znak cytatu - No i tak się zdarzyło, że zakochałem się w niej dokładnie wtedy, gdy ona odkochała się we mnie. Niezła ironia losu, co nie?
- To nazywasz ironią losu? Ja dostałem wpierdol na ulicy Sympatycznej.

Sentencje

znak cytatu Spojrzenie mówi to,
czego nie są w stanie wypowiedzieć usta.

Sentencje

znak cytatu Nasze pragnienia są przeczuciami zdolności, które w nas drzemią, zapowiedziami tego, czego będziemy w stanie dokonać.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie wahaj się wrócić do miejsc, które kochasz. Te oczekują, właśnie jak Ty, żeby coś, co jeszcze nie jest skończone, miało szansę znów zacząć od nowa.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest zawsze prosta. To kłamstwo jest skomplikowane, wielowątkowe i sprzeczne. Jeżeli trudno ci coś zrozumieć, oznacza to, że to kłamstwo.

Sentencje

znak cytatu Słowa mają ogromną moc, ale bez czynów są niczym.

Sentencje

znak cytatu I przyszła taka jakaś dziwna tęsknota. Łajdacza nieproszona. Za czymś, co jeszcze się nie zaczęło. Za smakiem, którego nie zdążyły poznać usta. Za dłonią, w której nie znalazła się dłoń. Za zapachem, który nie obiegał serca.

Sentencje

znak cytatu Ability is nothing without opportunity.

Sentencje

Zobacz więcej