Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie bój się wolno iść naprzód, bój się tylko stać w miejscu.

Sentencje

znak cytatu Ostrożnie wybieraj osoby przed którymi się otwierasz. Tylko nieliczni chcą ci pomóc, reszta jest po prostu ciekawa...

Sentencje

znak cytatu Jeżeli ktoś Cię mocno zranił, a Ty dałaś tej osobie drugą, trzecią, czwartą... szansę, urwał Wam się kontakt, a ta osoba po dość długim czasie przypomniała sobie o Tobie - daj spokój. Nie odpisuj, nie odbieraj, nic na tą osobę nie mów złego - przecież kiedyś była dla Ciebie najważniejsza, trochę szacunku (...) a w momencie przypadkowego spotkania, uśmiechnij się, pomachaj, bądź miły i nic więcej.

Sentencje

znak cytatu Niektórzy faceci sprawiają, że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy, którzy sprawiają, że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać - to są Ci właściwi.

Sentencje

znak cytatu Pamiętaj, że wielka miłość i wielki sukces wymagają podjęcia wielkiego ryzyka.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli kiedykolwiek stanie się to niemożliwe, by pozostało prawem, co już nim jest, to tak samo stanie się niemożliwym, aby pozostała miłością ta, która jest nią już dzisiaj.

Sentencje

znak cytatu Cowards die many times before their deaths, the valiant never taste of death but once.

Sentencje

znak cytatu You cannot change the past, but every moment is an opportunity to change your future.

Sentencje

znak cytatu Zdrada to nie tylko flirty, pocałunki czy nawet seks na boku. W momencie kiedy kasujesz wiadomości na FB, czy SMSy tylko po to, żeby ktoś ich nie zobaczył... już tam jesteś.

Sentencje

znak cytatu Niewykorzystane szanse
bolą jeszcze bardziej niż popełnione błędy.

Sentencje

Zobacz więcej