Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest krokiem. Na razie damy krok za krok, ale zbliżamy się do naszej ostatecznej prawdy, która jest kamieniem milowym w naszym życiu. Nikt nie może uciec od swojej ostatecznej prawdy.

Sentencje

znak cytatu Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

Sentencje

znak cytatu Fortune favors the bold.

Sentencje

znak cytatu Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą i dla siebie. To ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego, kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Sentencje

znak cytatu Each day is drive through history.

Sentencje

znak cytatu W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo Kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta.

Sentencje

znak cytatu Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy chcą ograniczyć Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze to robią, ale wielcy, zawsze dają ci poczuć, że tez potrafisz być wielki.

Sentencje

znak cytatu Mimo, że w życiu miałam wiele ran i wylanych łez, teraz jestem twardą skałą. Nie przeraża mnie twoja złość ani gniew - psychicznie jestem niezniszczalną.

Sentencje

znak cytatu Niektórych bardziej od własnego sukcesu, cieszy cudza porażka...

Sentencje

znak cytatu Szczerość to jedyna cecha za którą
ludzie mogą Cię znienawidzić.

Sentencje

Zobacz więcej