Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mogę zmienić w moim życiu wszystko, co chcę. Ale wiem, że nie da się zmienić wszystkiego na raz. Powoli. Po kolei. Małymi krokami. Dzisiaj zmienię jedną małą rzecz.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mądrość niewielu zawsze zasłania głupotę większości. Jednakże, ta ostatnia zawsze wydaje się głośniejsza, gdyż głupota nie zna granic, podczas gdy mądrość jest skromna i cicha.

Sentencje

znak cytatu Tak bardzo bym chciała dostać od Ciebie sms'a o treści : "jeszcze o Tobie nie zapomniałem".

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest jak rzeka. Niektórzy wpadają do niego z nurtem, inni tłuką się po kamieniach, zasłaniając usta rękoma od strachu. Płyń... Płynąć to żyć.

Sentencje

znak cytatu W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Sentencje

znak cytatu Kto z siebie bestię uczynił, uwalnia się od bólu bycia człowiekiem.

Sentencje

znak cytatu Każdy człowiek ma swoją historię
i powód, dlaczego jest taki, a nie inny.
Pomyśl o tym, zanim kogoś osądzisz

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie, jeżeli dobrze je wykorzystasz, jest długie. Ale jeśli je marnujesz chwytając się tego co najgorsze, wydaje się ci krótkie i okazuje się ono takie, nie dlatego, że jest krótkie, ale ponieważ nie korzystasz z niego jak powinieneś.

Sentencje

znak cytatu Nie wychowuj dziecka tak, aby było bogate. Wychowuj je tak, aby było szczęśliwe, po to, aby kiedy dorośnie, znało wartość rzeczy, a nie ich cenę.

Sentencje

znak cytatu Naiwność to najgorsza cecha charakteru,
ponieważ dajesz się wykorzystywać, a potem cała odpowiedzialność spływa na Ciebie i winisz siebie nawet za cudze błędy.

Sentencje

Zobacz więcej