Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Uwaga! Mam alergię na fałszywe i zakłamane mordy!

Sentencje

znak cytatu Nie da się starać za dwoje. Można próbować i może nawet przez jakiś czas się udaje, bo wmawiasz sobie, że jest ok, że to nie Jego wina, że On chce. Ale w końcu coś pęka i się wie, że nie można tak dłużej. Bo po prostu jedno serce tego nie uciągnie.

Sentencje

znak cytatu Nie patrz wstecz, bo serce zatęskni i znowu zaczniesz żyć przeszłością.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bądź sobą. A ci, którzy się na to nie godzą, nie zasługują, aby być w twoim życiu. Ty nie jesteś na tym świecie, żeby zadowalać innych ludzi.

Sentencje

znak cytatu Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Sentencje

znak cytatu Jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko – to znaczy, że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

Sentencje

znak cytatu Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma.
Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak
nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że
odlecisz do innego świata. Przy kim
nie będziesz chciała udawać nic.

Sentencje

znak cytatu Peace, love, empathy.

Sentencje

znak cytatu Gwiazdy tam są , nawet jeśli ich nie widzisz.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Marzeń
nie
można
zabić.

Sentencje

Zobacz więcej