Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu - I powiedz mi Kochanie co Ty robiłaś zanim mnie poznałaś?
- Żyłam.

Sentencje

znak cytatu When in Rome, do as the Romans.

Sentencje

znak cytatu Nauczyłam się jednak pewnej rzeczy: nigdy nie jest za późno. Pewne historie można naprawiać w każdym momencie życia.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest tym, co dzieje się wokół nas, kiedy jesteśmy zajęci snuciem innych planów. Często zapominamy o tym, skupiając się na przeszłości lub przyszłości. Spójrz wokół. Żyj teraz.

Sentencje

znak cytatu Czasami najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla siebie to: nie myśleć nie zastanawiać się nie wyobrażać sobie nie zadręczać się. Tylko oddychać i mieć nadzieję, że wszystko ułoży się jak najlepiej.

Sentencje

znak cytatu Jest w nim coś. Może ten uśmiech, może oczy, a może fakt, że słucha kiedy mówię. Cokolwiek to jest, cholernie przyciąga.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest po to, by je przeżyć, a jeśli od rana do nocy żyjesz tak, jak chcesz, to jest to sens życia. Jeżeli robisz coś całym swoim sercem, potrafisz się cieszyć prostymi rzeczami, nie zastanawiasz się nad sensem życia.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jesteśmy tym, co nam się przydarzyło. Jesteśmy tym, co zdecydujemy zrobić z tym, co nam się przydarzyło.

Sentencje

znak cytatu Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno by na stacji złych zdarzeń złapać ostatni pociąg i dojechać do marzeń.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie poddawaj się, nigdy nie popełniaj błędu po raz drugi, ale nigdy nie przestawaj robić błędów. Bezwzględna doskonałość jest przewidywalna i nudna. Błędy są fundamentem geniuszu.

Sentencje

Zobacz więcej