Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu A penny saved is a penny earned.

Sentencje

znak cytatu Niewłaściwy mężczyzna nigdy cię nie doceni. Dla właściwego będziesz wszystkim.

Sentencje

znak cytatu Czasem trzeba udawać, że nic się nie stało. Chociaż stało się wszystko...

Sentencje

znak cytatu Dobroci nigdy się nie zapomina,

bo zapisuje się w skrytości serca.

Sentencje

znak cytatu - A miłość? Czym jest dla Ciebie?
- Zależy, na jakim etapie. Myślę jednak, że to połączenia chemii umysłów, dusz i ciał. Ktoś, kto jest dla ciebie i kumplem, i kimś, kto budzi w tobie szał zmysłów. Osoba, która cię inspiruje i o którą chcesz, i potrafisz walczyć jak lew. Krótko mówiąc: jeśli człowiek od drugiego człowieka uzależniony jest jak od heroiny, to chyba jest miłość.

Sentencje

znak cytatu Dojrzałam, kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że nie każda sytuacja wymaga reakcji. Czasem musisz zostawić ludzi robiących ten cały syf dookoła siebie.

Sentencje

znak cytatu Nienawidzę ludzi, którzy
myślą, że są lepsi od innych.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W życiu nie chodzi o to, żeby mieć przyjaciół, których znamy od dawna. To o tych, którzy weszli w nasze życie, powiedzieli: 'Jestem tu dla Ciebie' i udowodnili to.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każdy człowiek ma w sobie źródło mocy, które bez przeszkód może wystarczyć na całe życie, pod warunkiem, że nie będzie go marnował na rzeczy mało ważne, fałszywe, pozorne.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bądź mądry sam, choćby świat miał o tobie myśleć, że jesteś głupi. Lepiej jest być mądrym i mieć za głupca, niż być głupcem i mieć za mądrego.

Sentencje

Zobacz więcej