Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Naprawdę mnie dziwi, że wolisz zrezygnować z walki o coś fajnego, o coś dobrego, tylko dlatego, że może się nie udać. No oczywiście, kurwa, że może się nie udać – też mi wielkie odkrycie. Każdego dnia wiele rzeczy może się nie udać. Ot, nie przymierzając, możemy z rana wpaść pod samochód. Możemy? No możemy i to bardzo realne zagrożenie. Tylko czy z tego powodu siedzimy w domu i się zamartwiamy? Czy może jednak podejmujemy to ryzyko i jednak z tego domu wychodzimy?

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W życiu nie chodzi o to, żeby mieć przyjaciół, których znamy od dawna. To o tych, którzy weszli w nasze życie, powiedzieli: 'Jestem tu dla Ciebie' i udowodnili to.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwe dawanie to dawanie z siebie, a nie z posiadanego. Nie jest zależne od tego czy masz coś do dawania; jest zależne tylko i wyłącznie od tego, czy w samym sobie jesteś dawcą.

Sentencje

znak cytatu Experience is the name that everyone gives to his mistakes.

Sentencje

znak cytatu Zgubić się to żaden wstyd.
Wstydem jest nie szukać
właściwej drogi.

Sentencje

znak cytatu - Brak mi już słów do Ciebie
- Mało książek czytasz to i słownictwo ubogie.

Sentencje

znak cytatu Zajrzyj w siebie!
W twoim wnętrzu jest źródło,
które nigdy nie wyschnie, jeśli
potrafisz je odszukać.

Sentencje

znak cytatu O tym kim jesteśmy nie świadczy
wykształcenie, majątek, wygląd, talent,
ale...to jak traktujemy drugiego człowieka.

Sentencje

znak cytatu Bo jak z Tobą rozmawiam to czasami mnie denerwujesz, ale jak z Tobą nie rozmawiam to mnie denerwują wszyscy inni.

Sentencje

znak cytatu Z czasem potrzebujemy dłoni. Nie pieniędzy, telewizorów, domu, auta czy też lepszej pracy. Przychodzi moment, że cała egzystencja sprowadzać się będzie do dłoni drugiego człowieka, do jego obecności. Pozornie proste i banalne.

Sentencje

Zobacz więcej