"Tatuażysta z Auschwitz" – kiedy i gdzie premiera serialu? Najbardziej wzruszające cytaty

Już niedługo będzie mieć premierę jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku. Wstrząsająca i poruszająca historia tatuażysty z Auschwitz, który w miejscu pełnym cierpienia spotyka miłość swojego życia, porwie was bez reszty! Kiedy i gdzie premiera serialu?

"Tatuażysta z Auschwitz"- o czym będzie opowiadał serial?

"Tatuażysta z Auschwitz" to sześcioodcinkowy miniserial, który opowiada historię Laliego i Gity Sokolov, dwóch więźniów Auschwitz. Scenariusz został oparty na bestsellerowej powieści Heather Morris, inspirowanej prawdziwą historią zakochanych, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz.

Po przybyciu do obozu Lali zostaje jednym z tatuażystów, odpowiedzialnych za nanoszenie numerów więźniów na ich ramiona. Pewnego dnia spotyka Gitę, której tatuuje numer więzienny, a między nimi rodzi się natychmiastowa miłość. Mimo nieustannej obserwacji przez niemieckiego oficera SS, Stefana Baretzkiego, para jest zdeterminowana do ochrony siebie nawzajem i wspólnego przetrwania. To tylko początek ich niezwykłej historii pełnej uczuć i odwagi…

Zdjęcie "Tatuażysta z Auschwitz" – kiedy i gdzie premiera serialu? Najbardziej wzruszające cytaty #1

ZOBACZ TAKŻE: Osoby urodzone w tym miesiącu mają najwyższe IQ!

60 lat później Lali (Harvey Keitel) spotyka początkującą pisarkę Heather Morris (Melanie Lynskey). Niedawno owdowiały Lali znajduje w sobie odwagę, by opowiedzieć światu swoją historię. Dzieląc się nią z Heather, 80-letni Lali staje twarzą w twarz z traumatycznymi duchami swojej młodości i na nowo przeżywa wspomnienia o odnalezieniu miłości w najbardziej przerażającym z miejsc.

Premiera serialu już 7 czerwca na SkyShowtime!

„Tatuażysta z Auschwitz”: najbardziej wzruszające cytaty

W oczekiwaniu na premierę nowego serialu, przypominamy najbardziej wzruszające cytaty z powieści! Bestseller Heather Morris przedstawia niezwykle wstrząsającą i poruszającą historię tatuażysty z Auschwitz, który w miejscu pełnym cierpienia spotyka swoją miłość życia.

Ktokolwiek ratuje jedno życie, jakby cały świat ratował.

 

Dopóki żyjemy i jesteśmy zdrowi, wszystko samo się ułoży.

 

Jeśli budzisz się rano, to znaczy, że jest dobry dzień.

 

Pan widzi odbicie swojego świata w zwierciadle, ale ja mam inne lustro.

 

Bądź uważny, Lale, pamiętaj o drobiazgach, a wielkie sprawy same się rozwiążą.

 

Stoimy po kostki w gównie, ale nie musimy się w nim topić.

 

Oto człowiek, którego dusza umarła, a ciało czeka, żeby do niej dołączyć.

 

Każda śmierć to o jedną za dużo.

 

Nadejście wiosny wygania najgorsze demony zimy.

Udostępnij: