„Kwota zwala z nóg”. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pobili rekord WOŚP!

W czasie trwania 32. Finału WOŚP zebrano rekordową kwotę 175 426 813 zł! Wiele znanych i lubianych osób zaangażowało się w pomoc fundacji, przeznaczając na licytacje cenne dla siebie przedmioty, ale także oferując czas spędzony w swoim towarzystwie. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska poszli o krok dalej i pobili własny rekord zbiórki! Zebrana przez nich kwota zwala z nóg!

Rekordowa zbiórka na WOŚP

W roku 28 stycznia 2024 roku odbył się kolejny finał WOŚP, podczas którego zbierane były fundusze na wsparcie oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów.

W czasie ostatniego Finału WOŚP zebrano aż 175 426 813 zł, co jest kwotą rekordową! Przypomnijmy, że jeszcze do 9 lutego można wystawiać wyjątkowe przedmioty i licytować w charytatywnych aukcjach Allegro dla WOŚP,  więc suma będzie znacznie wyższa! Ostateczną kwotę zbiórki poznamy 27 marca.

Zdjęcie „Kwota zwala z nóg”. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pobili rekord WOŚP! #1

Wiele gwiazd pomaga WOŚP

WOŚP cieszy się niesłabnącym poparciem społecznym, a Polacy od lat pomagają fundacji. Również znane i lubiane osoby chętnie angażują się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, wystawiając na aukcje przeróżne przedmioty. Kwoty, jakie osiągają niektóre z tych aukcji, często sięgają zawrotnej wysokości! A dzięki zaangażowaniu gwiazd, akcje charytatywne nabierają jeszcze większego rozgłosu i przyciągają uwagę coraz większej liczby darczyńców.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje legenda polskiego kina! Aktor grał w filmie "Psy"

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pobili rekord WOŚP!

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska od lat angażują się w działalność charytatywną. Tym razem na licytację dla WOŚP wystawili weekend golfowy w Marbelii w ich towarzystwie.

Cena ich aukcji już od początku była jedną z najdroższych, szybko przekraczając kwotę ponad 200 tysięcy złotych! Okazało się, że ostatecznie cena sięgnęła zawrotnej kwoty ponad 381 tys. złotych! Celebryci pobili tym samym rekord WOŚP!

„Kwota zwala z nóg”

Informacją o tym ogromnym sukcesie przekazali za pomocą Instagrama:

Mamy to!!!!! Kolejny rok i kolejny REKORD naszej aukcji na WOŚP! Kwota zwala z nóg! Obiecujemy,że darczyńca nie będzie żałował czasu z nami i wspólnie z Omenką zrobimy wszystko by czuł się tak komfortowo jak to możliwe🤗❤️😇– napisał Rafał Brzoska.

https://www.instagram.com/rbrzoska/p/C3C9NYAIeMF83JbS4jRhTtALXcM-_mlmNPhWng0/

Już nie możemy się doczekać spotkania ze zwycięzcą i obiecujemy, że to będzie niezapomniana przygoda! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej licytacji. Wasze serca są ogromne i bardzo to doceniamy! Dzięki tak hojnym ludziom pomaganie ma jeszcze większą moc- dodała Omenaa Mensah.

Udostępnij: