Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Gdy kobieta idzie (...) cała ziemia kroczy wraz z nią.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat nie jest miejscem grożącym nam niebezpieczeństwem. Świat to miejsce, gdzie wyrażamy swoją kreatywność, rozwijamy swoje zdolności, żyjemy swoje marzenia. Świat to miejsce pełne potencjału, które czeka na odkrycie. To bogactwo możliwości, które daje nam szansę na spełnienie swojego przeznaczenia.

Świat

znak cytatu Nic, na tym świecie nie zdarza się tak akurat, jak byśmy pragnęli.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma na świecie takiej rzeczy, która by nie miała swojej decydującej chwili, i parę przyjemnych minut jest dostateczne, by całe życie przeważyło na jedną stronę lub na drugą.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zastanówmy się przez chwilę nad tym, jak precious mamy. Ustalmy, że użyjemy go, aby zrobić coś, co trudno rozbić. Niech nasz przyszły świat będzie pełen miłości, pokoju i zrozumienia.

Świat

znak cytatu Świat ma zawsze dobre intencje.

Świat

znak cytatu Możesz sobie wyobrazić świat bez Muzyki?

Świat

znak cytatu Podróże kończą się spotkaniem kochanków.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dwadzieścia lat później będziesz więcej żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odrzuć liny. Żegluj z dala od bezpiecznej przystani. Złap w żagle wiatry. Eksploruj. Marz. Odkrywaj.

Świat

znak cytatu Możemy na własną rękę odkrywać świat, a na pewno będzie to niekończące się źródło zdumienia. Nigdy nie zrozumiemy wszystkich jego zawiłości, ale to właśnie nadaje mu piękna.

Świat

Zobacz więcej