Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Cynizm jest to udana próba zobaczenia świata, jakim jest on w rzeczywistości.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zrozumienie świata nie polega na przetwarzaniu kił pikseli przez nasze oczy, ale na zinterpretowaniu i zrozumieniu kruchych sygnałów, które otrzymuje nasz umysł.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cokolwiek zrobię ze światem: czy nim wstrząsnę, czy go zmienię, to znaczy: będzie mi się wydawało, że go zmieniam, czy się nim posłużę, czy wreszcie polecę na inne planety, on zawsze będzie tym, czym jest i cóż właściwie znaczy: to? Nie ma nic potężniejszego niż zdziwienie, że on jest "tym" i że ja jestem tutaj. Gdyby nawet udało mi się otworzyć wszystkie drzwi, zostałyby zawsze drzwi, których otworzyć nie można, wrota zdziwienia

Świat

znak cytatu Na tym świecie nie ma sprawiedliwości, kochanie.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie. Zrozum, że to, co uważasz za swoje, naprawdę należy do świata. Bądź hojny, bądź cierpliwy, bądź miłosierny. Każde twoje działanie ma znaczenie.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Można żyć na świecie jakby nic nas nie dotyczyło - to łatwe. Ale można również starać się zrozumieć, schlebiać swojej ciekawości, stosować swoją myśl, aby przezwyciężyć trudności, które na nas czekają.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest księgą, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najstraszniejsze jest to, że są ludzie, którzy uważają, że to świat jest dobre miejsce dla nich i dla innych. Nie rozumieją, że to oni sami, nawet najmniejszą swoją decyzją, kształtują go na dużo lepsze miejsce.

Świat

znak cytatu Na świecie mogłoby być więcej facetów takich jak ty.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Widzę to co widzą inni lecz niestety nie mogę dać im swoich oczu, aby mogli zobaczyć to samo.

Świat

Zobacz więcej