Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Świat znikał w wielkim wirze, a on nie był już jego częścią; kolory pochłaniała czerń.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszyscy są marzycielami, ale tylko kilka osób, niezależnie od pozycji społecznej lub profesji, ma odwagę wyrazić te marzenia i nie pozwala na ich zniszczenie przez rzeczywistość. Istnieje coś pięknego i oświecającego w świecie marzeń ludzkiego rozumu.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest dziwnym miejscem. Czym więcej o nim wiemy, tym trudniej jest go zrozumieć. Ale to właśnie ta niewiedza sprawia, że jest tak fascynujący i pełen tajemnic.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zastanówmy się przez chwilę nad tym, jak precious mamy. Ustalmy, że użyjemy go, aby zrobić coś, co trudno rozbić. Niech nasz przyszły świat będzie pełen miłości, pokoju i zrozumienia.

Świat

znak cytatu Świat to współzawodnictwo.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dopóki nie uczynimy postępów w zrozumieniu, jak jesteśmy połączeni jako jedno ludzkość żyjąca na tej jednej planecie, nie będzie pokoju w świecie. Pokój zaczyna się od nas samych.

Świat

znak cytatu Świat nas nie zna i nam umyka.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest jak książka, a osoba, która nie podróżuje, zna tylko jedną ze stron. Każda podróż otwiera nas na nowe perspektywy, karmi umysł i rozwija ducha.

Świat

znak cytatu Cynizm jest to udana próba zobaczenia świata, jakim jest on w rzeczywistości.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nasze życie to coś więcej, niż tylko nasza planeta. Świat to przede wszystkim ludzkość, to my wszyscy. Musimy troszczyć się o naszą planetę, bo to nasz jedyny dom.

Świat

Zobacz więcej