Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nasze życie to coś więcej, niż tylko nasza planeta. Świat to przede wszystkim ludzkość, to my wszyscy. Musimy troszczyć się o naszą planetę, bo to nasz jedyny dom.

Świat

znak cytatu Na świecie jest dużo niedowiarków i ja sam bywam czasami niedowiarkiem.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat, który widzimy zewnętrznie, jest tylko odzwierciedleniem naszego wewnętrznego świata. Jeżeli chcemy zmienić świat, powinniśmy najpierw zmienić siebie samego.

Świat

znak cytatu Ciekawość jest jednym z trwałych i pewnych sposobów szczęścia. Przepędza nudę. Jak lub zdziwienie, jest antydotum na naszą banalność. Każde zdarzenie jest teraz ciekawe i inspirujące.

Świat

znak cytatu Po co mi ten świat bez Ciebie.

Świat

znak cytatu To były czasy 

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat nie jest daną rzeczywistością, ale tworem naszej wyobraźni i ludzie są tym, na co patrzą. Widzimy tylko to, co umiemy pojąć i zrozumieć.

Świat

znak cytatu Najłatwiejsza to w świecie rzecz, nadawać sobie pozory posiadania wielkiej tajemnicy.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dla śmiałka każda krawędź jest początkiem, o którym nie wie ten, kto stoi pośrodku, wśród tłumu z tłumem za plecami i tłumem przed oczami.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie należy myśleć, że świat jest jedynie zbiorem obiektów, które do nas należą. Świat jest wielkim domem, w którym wszyscy jesteśmy gośćmi, a gość powinien dbać o dom, w którym mieszka.

Świat

Zobacz więcej