Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cokolwiek zrobię ze światem: czy nim wstrząsnę, czy go zmienię, to znaczy: będzie mi się wydawało, że go zmieniam, czy się nim posłużę, czy wreszcie polecę na inne planety, on zawsze będzie tym, czym jest i cóż właściwie znaczy: to? Nie ma nic potężniejszego niż zdziwienie, że on jest "tym" i że ja jestem tutaj. Gdyby nawet udało mi się otworzyć wszystkie drzwi, zostałyby zawsze drzwi, których otworzyć nie można, wrota zdziwienia

Świat

znak cytatu Na świecie nie ma niczego - wartości czy człowieka - w co można naprawdę uwierzyć.

Świat

znak cytatu Dziwnie jest zorganizowany ten świat. Za mało w nim radości, za dużo ironii.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Podstawowym warunkiem poprawy losu świata jest poprawa losu jednostek, bo świat nie jest abstrakcją, lecz sumą konkretnych ludzi.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwe bogactwo narodu, szczególnie w czasach pokojowych, nie powinno polegać na złocie czy srebrze, ale na edukacji młodzieży do najwyższych standardów ekscelencji.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat nie jest niebezpieczny z powodu tych, którzy czynią zło, ale z powodu tych, którzy na nie patrzą bezczynnie.

Świat

znak cytatu Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zrozumienie świata nie polega na przetwarzaniu kił pikseli przez nasze oczy, ale na zinterpretowaniu i zrozumieniu kruchych sygnałów, które otrzymuje nasz umysł.

Świat

znak cytatu Na świecie mogłoby być więcej facetów takich jak ty.

Świat

znak cytatu Po co mi ten świat bez Ciebie.

Świat

Zobacz więcej