By się podobać, musisz pozwolić, ...
By się podobać, musisz pozwolić, by ludzie którzy wiedzy mniej od ciebie, objaśniali ci rzeczy, o których ty wiesz więcej od nich.
Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.
Polityka nie jest nauką ścisłą.
Mimo tylu pomyłek
I tak będę z tobą
Mimo tak wielu granic
I tak będę z tobą
Mimo tylu nieznanych
I tak będę z tobą
Nie odkładaj na później tego, co może ci przynieść szczęście już dziś. Najgorszą rzeczą, którą możemy zrobić dla siebie, jest odsuwanie szczęścia na później, gdyż jest to stan, do którego dążymy nieustannie.
"Szczęście to nie coś co jest gotowe. Pochodzi ono z twoich własnych działań."
Choć nikt nie może cofnąć czasu i stworzyć nowego początku, każdy z nas ma możliwość zaczęcia od teraz i stworzenia zupełnie nowego zakończenia.
Wszyscy rzecznicy rządowi mają kłopoty.Nie można przecież wziąć kulki końskiego łajna,opakować jej w staniol i sprzedawać jako delikates.
Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc. Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole. Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas, gdy siedzimy wszyscy w kole i MAMY bliskich przy stole.
Bez wesołych oczu,uśmiecz nie jest nic warty.
Może przyjść taki dzień, kiedy będziesz szukał swojego szczęścia. Nie zapomnij wtedy sprawdzić, czy nie zostawiłeś go przypadkiem w domu.