Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nawet cień przyjaciela starczy, aby uczynić człowieka szczęśliwym.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Politycy wydostają się na szczyty dlatego,że większość z nich nie ma zdolności,dla których chciano by ich zatrzymać trochę niżej.

Szczęście

znak cytatu Walka o Twoje Serce jest jak wyścig Formuły 1. Czasami wylatuje się z zakrętu z impetem i rozbija w strzępy o bandę. Tego dnia, dla tego zawodnika, wyścig jest już skończony. Niektórzy powracają na tor. Niektórzy już nigdy...

Szczęście

znak cytatu Psychologowie twierdzą, że osoba, która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba, która pierwsza wybacza, jest najsilniejszą. A osoba, która zapomina, jest najszczęśliwszą.

Szczęście

znak cytatu Malarz to nie ten kto jest natchniony,
a ten który jest w stanie natchnąć innych.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Inflacja jest jak ciąża: w legalny sposób nie można jej przerwać.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jest to bowiem sekret przyrody i polityki, że bezpiecznie jest zmieniać nieraz wiele mniejszych rzeczy niż jedną wielką.

Szczęście

znak cytatu Radość życia to umiejętność delektowania się każdą, nawet najbardziej banalną chwilą.

Szczęście

znak cytatu Dopóki żyjemy, możliwe jest, że pewnego dnia będziemy szczęśliwi.

Szczęście

znak cytatu Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary Merc, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpieprzając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące...

Szczęście

Zobacz więcej