
Ja się staram żyć z wszystkimi w zgodzie, a to, ...
Ja się staram żyć z wszystkimi w zgodzie, a to, że mnie ktoś nie lubi, to już nie mój problem.
Nie ma innej drogi do szczęścia jak zrozumienie, że szczęście nie leży na drodze do innego celu. To jest cel.
Szczęście to nie jest kwestia intensywności lecz równowagi, porządku, rytmu i harmonii.
Tylko nie martw się przez cały
dzień. Wyznacz sobie na to godzinę,
a potem ciesz się życiem...
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.
To niesamowite jak szybko człowiek może się uzależnić od innej osoby.
Nigdy nie zapominaj 3 typów ludzi w swoim życiu:
1. Tych, którzy pomogli Ci w trudnych chwilach.
2. Tych, którzy Cię w nich zostawili.
3. Tych, którzy Cię w nie wpakowali.
Zbyt wiele osób myśli, że szczęście jest lepszym domem, lepszym samochodem, możliwością podróżowania, bycie sławnym. Tymczasem szczęście to miłość, dobre relacje, czas spędzony z rodziną.
Nie jestem szczęśliwy, bo mam wszystko co chcę, lecz dlatego, że kocham to co mam. I nie muszę posiadać tego, czego pragnę - samo pragnienie sprawia, że jestem szczęśliwy.
Szczęście to nie cel, ale sposób podróżowania. Nie jesteśmy na tej ziemi po to, aby być szczęśliwymi, ale po to, aby starać się być szczęśliwymi.
Szczęście to nie ilość pieniędzy, które masz, tylko ludzie w twoim życiu, którzy pomagają ci tworzyć piękne wspomnienia