Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Odnalezienie szczęścia to nie wszystko. Szczęście to nie jest meta, ale sposób podróżowania. Szczęście to nie jest koniec, ale droga. Szczęście to jest coś, co dajemy, a nie bierzemy.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się ze zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu. Nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat. A Ty zostaniesz sam. I wcale nie będzie happy endu. Będziesz miał spokój. Będzie cisza. Będzie beztroska. Będzie to, o co teraz dziecinnie prosisz...

Szczęście

znak cytatu Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi, którzy wiedzieli o sobie niemalże wszystko, nagle przestają się znać.

Szczęście

znak cytatu “ Coś ci powiem na ucho: najważniejsza jest czułość. Ani jędrne pośladki, ani piękna dusza, ani księżyc w pełni. ”

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to stan ducha, który chce uczynić z każdej chwili skarbem, chociaż jest gorszy. To oznacza zawsze być obecnym, doceniać co mamy, a nie tego, czego nam brakuje. To zdanie, że mamy już wszystko, czego potrzebujemy do szczęścia.

Szczęście

znak cytatu Patrze na to zdjęcie tyko TY i JA wszystko oddam żeby było znowu tak

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie coś gotowego. Pochodzi ono z Twoich własnych działań. Nie poszukuj szczęścia, bo nigdy go nie znajdziesz. Szczęście tworzysz sam, swoim życiem, swoimi wyborami, swoim podejściem do świata.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przy największym państwa nierządzie najliczniejsze były prawa.

Szczęście

znak cytatu Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.

Szczęście

Zobacz więcej