Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu [...] ale pozwól, że usiądę blisko ciebie. Może chłód to tylko wymówka. Lubię siedzieć blisko ciebie, czuć ciepło twojego ciała, twoje ruchy. To sprawia, że nie czuję się tak bardzo samotna, jestem szczęśliwa.

Szczęście

znak cytatu Podobno los zsyła nam tylko takie problemy, z którymi możemy sobie poradzić. Więc możliwości są dwie: albo sobie poradzisz, albo to nie jest Twój problem.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeżeli lis dochrapie się jakiegoś urzędu, będzie urzędował jak wilk.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu “Wiedziała, że miał pewną cechę, którą posiada niewielu mężczyzn. Większość z tych, którzy ją mają, nie zdaje sobie z tego sprawy, choć to najgroźniejsza broń w ich arsenale. To mężczyźni, którzy potrafią sprawić, że kobiety czują się przy nich całkowicie odprężone. Na ulicy, w łóżku, przy obiedzie, śmiejąc się i spacerując – wszystko jedno. W ich towarzystwie oddycha się normalnie. Nie trzeba się nadymać,zadzierać nosa ani udawać kogoś, kim się nie jest. Owszem, taki facet chce się dobrać do twoich majtek, ale chce być również w twoich myślach,poświęcić ci swój czas i uwagę. Zawsze daje ci to odczuć. Masz pewność,że jesteś dokładnie tam, gdzie on chce być w danej chwili; że to, co mówisz i czynisz, autentycznie go interesuje."

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Latwiej zrobić koronę niż znaleźć głowę, która byłaby jej godna.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cóż tam, panie, w polityce?Chińczyki trzymają się mocno?!

Szczęście

znak cytatu Tak naprawdę wszystko sprowadza się do ostatniej osoby,
o której myślisz przed snem. Właśnie tam jest Twoje serce...

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Right or wrong, my countryma rację czy błądzi, to moja ojczyzna.

Szczęście

znak cytatu Najlepszym sposobem, by być szczęśliwym u boku drugiego człowieka jest nauczyć się być szczęśliwym w pojedynkę. Wtedy towarzystwo jest kwestią wyboru, nie potrzeby. (Mario Benedetti)

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Demokracja to przede wszystkim prawo do sprawiedliwej nierówności.

Szczęście

Zobacz więcej