Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Wolność jest niczym bez człowieka, który potrafi z niej korzystać. A człowiek to jest niczym bez wolności. W te dwie strony przekaz jest zarówno mocny, jak i pełen znaczenia.

Wolność

znak cytatu Wolność jest najcenniejszym darem, który otrzymujemy od zegara. Czym jest życie, jeśli nie możemy go zaplanować według własnych pragnień? Kto jesteśmy my, jeśli nie możemy podążać za własnymi marzeniami?

Wolność

znak cytatu Tylko w świecie wolności, sprawiedliwości i prawdy warto żyć.

Wolność

znak cytatu Wolność jest jak powietrze. Dopiero gdy go zaczyna brakować, człowiek zaczyna doceniać jego wartość.

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ja jestem prawdziwie wolnym człowiekiem nie dlatego, że mogę czegokolwiek, czego tylko zechcę, ale dlatego, że nikt nie może mówić mi tego, czego nie chcę słuchać.

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W końcu mogę powiedzieć, że gdy nie ma jedzenia, wolność jest pusta. Głód jest zagrożeniem dla wolności

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność nie jest niczym więcej niż szansą na bycie lepszym, nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Wolność jest prawem każdego człowieka, ale jednocześnie obowiązkiem dbania o dobrobyt naszej planety i jej mieszkańców.

Wolność

znak cytatu Wolność nie jest możliwością wyboru, lecz stanem bycia. Wybór bez możliwości działania to tylko frustracja, nie wolność. Doświadczanie wolności polega na odnoszeniu sukcesów we własnych dążeniach, na podążaniu za swoimi marzeniami i pragnieniami, niezależnie od ograniczeń i przeciwności losu.

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność jest najlepszym znanym lekiem na strach. To prawda, że wolność może być przerażająca, ale to tylko dlatego, że pokazuje nam kto naprawdę jesteśmy.

Wolność

znak cytatu Wolność jest najcenniejszym darem, jaki możemy otrzymać lub dać innym. Bez wolności nie ma żadnej innej wartości, nie ma życia, nie ma celu.

Wolność

Zobacz więcej