Żyła komentuje zły stan zdrowia żony Kubackiego: „Nie chcę mówić więcej”

Po tym, jak Dawid Kubacki nie wziął udziału w ostatnim konkursie z cyklu Raw Air, skoczek wkrótce wyjawił, że jego żona trafiła do szpitala w stanie ciężkim, a lekarze walczą o jej życie. Teraz do przykrej sprawy odniosła się była żona Piotra Żyły – Justyna, która prywatnie zna Martę Kubacką.

W minioną niedzielę fanów skoków narciarskich zszokowała informacja o nagłej rezygnacji z konkursu Raw Air Dawida Kubackiego.

Dopiero następnego dnia utytułowany skoczek narciarski wyjawił na swoim profilu w mediach społecznościowych, że powodem, dla którego tak nagle wrócił do Polski, był zły stan zdrowia jego żony. Ukochana Kubackiego została przewieziona do szpitala w niedzielny poranek z powodu problemów kardiologicznych. Skoczek, gdy tylko dowiedział się o stanie żony, momentalnie podjął decyzję o rezygnacji z konkursu i wrócił do Polski.

Kubacki może liczyć na wsparcie wielu osób, które trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia jego żony Marty. Pod postem Dawida momentalnie pojawiło się wiele komentarzy nie tylko od fanów, a także innych skoczków.

Justyna Żyła o żonie Kubackiego

Wyznanie Kubackiego zszokowało jego fanów i opinię publiczną. Ogromna rzesza osób życzy żonie skoczka szybkiego powrotu do zdrowia i ma nadzieję, że koszmar, który przeżywa aktualnie ich rodzina, wkrótce się skończy.

Niedawno Adam Małysz wyjawił w jednym z wywiadów, że kontaktował się Dawidem i 33-latek może liczyć na pełne wsparcie zarówno byłego skoczka jak i Polskiego Związku Narciarskiego, którego Małysz aktualnie jest prezesem.

Zobacz także: Adam Małysz o stanie zdrowia żony Kubackiego: „Modlimy się”

Teraz do całej sprawy odniosła się także była żona Piotra Żyły, która miała okazję poznać Martę Kubacką.

Justyna Żyła w rozmowie z Party.pl nie ukrywała swojego smutku.

Słyszałam o zaistniałej sytuacji. Znamy się z Martą. Jeszcze jak byłam żoną Piotrka, widywałyśmy się na różnych imprezach, typu wesela czy zawody. Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia – mówiła Party Justyna Żyła

Była partnerka i matka dzieci Piotra Żyły ma nadzieję, że żona Dawida Kubackiego jak najszybciej wróci do zdrowia.

Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia – dodała

Udostępnij: