Tragiczne wieści o matce, która wyskoczyła z dzieckiem z 8 piętra…

W miniony poniedziałek na jednym z warszawskich osiedli doszło do tragicznych wydarzeń. Z 8 piętra bloku na Bemowie z niespełna rocznym dzieckiem na rękach wyskoczyła kobieta. Niestety 42-latka zmarła w szpitalu.

We wtorek media przekazały szokujące informacje o tym, do czego doszło na ulicy Gorczowskiej w dzielnicy Bemowo. W poniedziałek w godzinach przedpołudniowych z mieszkania mieszącego się na 8 piętrze bloku, wypadła kobieta z niespełna rocznym dzieckiem na rękach.

Jak informował świadek, który widział całe zdarzenie, kobieta wyskoczyła z niemowlakiem z bloku i upadła na niewielki fragment terenu zielonego, znajdujący się w bliskiej odległości od betonowego chodnika.

Kobieta miała przysłaniać ciałem swoje dziecko, co miało skutkować tym, że przejęła na siebie siłę uderzenia. Jak donosiły media, matka i jej dziecko przeżyli wypadek i w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala.

Policja poinformowała, że zajmuje się sprawą i wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Nie było jednak wiadomo, dlaczego doszło do tragicznego wydarzenia.

Zobacz: Szok na warszawskim osiedlu. Kobieta z małym dzieckiem wyskoczyła z 8 piętra bloku

Nie żyje 42-letnia matka

Matka i jej dziecko niemal od razu trafili do szpitala. Niestety okazało się, że kobieta zmarła. Smutne informacje przekazał Super Express.

Nie żyje 42-letnia kobieta, która razem z rocznym dzieckiem wypadła z okna na ósmym piętrze budynku mieszkalnego na warszawskim Bemowie - poinformował "Super Express"

Udostępnij: