Kiedy on umierał, ja byłam w łóżku z innym. Do końca życia będę miała wyrzuty sumienia…

"Kiedy dotarłam na oddział, zastałam jego rodzinę w poczekalni. Byli przerażeni, a ja czułam się jakby cały świat osunął mi się z nóg. Pocieszałam ich, że wszystko będzie dobrze, choć wiedziałam, że to kłamstwo."

„Wolę iść do pracy niż zajmować się dziećmi i domem…”

Mam trójkę maluchów i czułam się zmęczona macierzyństwem. Nie byłam już w stanie zajmować się dziećmi i domem. Dlatego wróciłam do pracy...

Mam dość kolejnych świąt z teściową!

Od kilku lat mamy problem z organizacją świąt. Nie jestem zadowolona z faktu, że co roku muszę spędzać Wielkanoc z teściową

Mojemu facetowi spadło libido. Boję się, że to zniszczy nasz związek...

"Ostatnio zauważyłam, że nasza intymność zaczyna słabnąć. Mój partner stracił zainteresowanie na zbliżenia ze mną, a ja czuję się z tym coraz bardziej niepewna."

Mój mąż podczas „kryzysu wieku średniego" wyrwał młódkę. Szybko tego pożałował

"Najbardziej bolało mnie to, że mnie okłamywał. Myślałam, że jesteśmy ze sobą w pełni szczerzy i nie zrobi mi takiego świństwa, ale ja widać, bardzo się pomyliłam."

Umawiałam się z facetem na niezobowiązujący seks. Gdy się zakochałam, on nie odwzajemnił moich uczuć

"Z czasem zaczęłam odczuwać coś więcej. Zauważyłam, że myślę o nim coraz częściej i że zaczynam się w nim zakochiwać. Zrobiłam sobie krzywdę, bo wiedziałam, że on nie czuje tego samego."

Żałuję, że zostałam matką. Boję się mówić o tym głośno

"Jednak gdy moja córka przyszła na świat, nie czułam tego, czego się spodziewałam. Byłam zmęczona, przerażona i niepewna, jak sobie poradzę z nowymi obowiązkami. To było dla mnie jak uderzenie pioruna"

Kocham żonę, ale nie podoba mi się jako kobieta, dlatego unikam zbliżeń jak ognia

"Mimo że czuje się niespełniony, nie zdradziłem mojej żony. Kocham ją i nie chcę jej zranić, a zdrada byłaby dla nas obojga ostatecznym ciosem. Ale boję się, że moje uczucia będą narastać i że w końcu zrobię coś, czego będę żałować."

Nie mogę pokochać dzieci swojego partnera…

"Mój partner jest wspaniałym człowiekiem i kocham go bardzo. Jego dzieci są również wspaniałe, ale nie potrafię ich pokochać tak, jak powinnam."

Mało kto wierzy w to, że mój mąż to potwór. Zmienia się, gdy przesadzi z alkoholem

„Po każdym takim „wypadzie” mąż przeprasza mnie za swoje zachowanie i obiecuje, że to się nigdy więcej nie powtórzy. Nie jestem specjalistką i nie umiem ocenić, czy jego problem to już alkoholizm, ale jego zachowanie coraz bardziej mnie przeraża.”

Bezprecedensowy wyrok sądu! Mąż musi zapłacić żonie za pranie i sprzątanie!

Bezprecedensowy wyrok Hiszpańskiego sądu. Mąż musi zapłacić żonie za zajmowanie się domem.

Zostawiła mnie po ślubie, potem wróciła. Bije się z myślami, czy dobrze zrobiłem...

"Wydawało mi się, że nasze życie będzie idealne, a niemal z dnia na dzień stało się jak koszmar, bo moja żona mnie opuściła."

NASTĘPNA STRONA