Siostra Wojtka Szczęsnego zginęła w wypadku. Rodzinna tragedia polskiego bramkarza…

Wojciech Szczęsny jest aktualnie jednym z najsłynniejszych bramkarzy na świecie. Niewielu jednak wie, że rodzina polskiego sportowca przeżyła ogromną tragedię. Wiele lat temu, w tragicznych okolicznościach zmarła malutka siostra Wojtka…

Siostra Wojtka Szczęsnego

Aktualnie Wojciech Szczęsny oprócz sukcesu zawodowego odniósł także sukces w życiu prywatnym. Polski bramkarz jest szczęśliwym mężem oraz ojcem 3-letniego Liama. Media od lat bacznie śledzą życie prywatne Szczęsnego oraz jego rodziny, a jakiś czas temu pojawiły się nich informacje na temat jego rodzinnej tragedii.

Siostra Wojtka Szczęsnego zginęła w wypadku

Mało kto wie, że Wojtek oprócz brata, Jana miał także siostrę- Natalię. Dziewczynka jednak zmarła zanim polski bramkarz przyszedł na świat. W 1987 roku w rodzinie Szczęsnych rozegrała się ogromna tragedia. Malutka wówczas Natalia uległa wypadkowi w wyniku którego straciła życie.

Tragedia rozegrała się w kwietniu 1987 roku, na ulicy Bursztynowej w Międzylesiu, podczas spaceru pani Alicji Szczęsnej i jej córeczki. Malutka wówczas Natalia została przygnieciona przez trzepak. Kilka lat temu mama naszego bramkarza opowiedziała o tragedii podczas rozmowy z Rewią:

“Kiedy się odwróciłam, z przerażeniem zauważyłam, że pod trzepakiem leży moje dziecko całe we krwi. Wyglądało jak martwe, nie dawało oznak życia

Mimo szybkiej interwencji służb medycznych i przewiezieniu rannej dziewczynki do szpitala, jej życie nie udało się uratować. Natalia doznała poważnego urazu czaszki oraz wielu złamań. W wyniku obrażeń, siostra Wojtka Szczęsnego zmarła dwa dni po wypadku, czyli 11 kwietnia 1987 roku.

Wojciech Szczęsny nigdy nie wypowiedział się na ten temat publicznie. Jednak media nieoficjalnie pisały o tym, że, gdy Marina   była w ciąży i nieznana była jeszcze płeć dziecka Szczęsnych, Wojtek chciał, aby jego córka nosiła imię po jego zmarłej siostrze- Natalii.    

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy wywiad Wojciecha Szczęsnego po meczu Polska-Argentyna

Udostępnij: