Mojemu facetowi spadło libido. Boję się, że to zniszczy nasz związek...

Myślałam, że nasza miłość jest niezniszczalna. Byliśmy razem od dawna, mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale zawsze umieliśmy sobie z nimi radzić i przetrwać. Jednak ostatnio zaczęło się coś dziać. Moja relacja z mężczyzną, którego kocham, zaczyna tracić na sile. A wszystko zaczęło się, kiedy zauważyłam, że coraz rzadziej sie kochamy. Gdy libido mojego partnera spadło i totalnie stracił zainteresowanie seksem, poczułam się niepewnie i byłam zraniona.

  Kiedy poznałam swojego chłopaka, byłam pewna, że to miłość mojego życia. Byliśmy nierozłączni, spędzaliśmy każdą wolną chwilę razem, a nasza chemia była nie do podważenia. Jednak ostatnio zauważyłam, że nasza intymność zaczyna słabnąć. Mój partner stracił zainteresowanie seksem, a ja czuję się z tym coraz bardziej niepewna.

  Zaczęłam się zastanawiać, czy to moja wina. Czy jestem za mało atrakcyjna? Czy coś z mojego zachowania go odrzuca? Pytałam się go o to, ale on zapewniał mnie, że to nie ma nic wspólnego ze mną. Mówił, że jest po prostu zmęczony, że ma dużo pracy i stresujące problemy. Starałam się mu uwierzyć, ale w mojej głowie zaczęły się pojawiać coraz to nowe myśli.

  Czułam się zaniedbywana i niechciana. Boję się, że to oznaka tego, że nasz związek się kończy albo..., że ma inną kobietę. Co, jeśli on już mnie nie kocha? Co, jeśli znajdzie sobie kogoś innego, kto spełni jego potrzeby? Te myśli nie dają mi spokoju, a ja czuję się coraz bardziej zdezorientowana i zraniona.

  Nie wiem, co mam robić, jak się zachować. Czy mam mu dać więcej przestrzeni i czasu, czy może próbować go pobudzać do intymności? Czy powinnam szukać pomocy specjalisty, czy może sama muszę znaleźć sposób na to, jak pokonać swoje lęki? Wiem, że powinnam rozmawiać z nim otwarcie i wyrażać swoje uczucia, ale to wcale nie jest takie proste.

  Boję się o nasz związek, ale wiem, że muszę walczyć o to, co dla mnie najważniejsze. Chcę być z nim i cieszyć się naszą miłością tak, jak kiedyś. Mam nadzieję, że uda nam się to razem przezwyciężyć i odnaleźć naszą drogę do szczęśliwej przyszłości.

  Zobacz także: To w tym wieku popęd seksualny kobiet sięga zenitu! Naukowy mają na to dowody

   

  Udostępnij: