Kobiety o tych imionach spotka nieszczęście w miłości

Kto z nas nie marzy o wielkiej miłości? Niestety niektóre panie muszą przygotować się, że w krótkim czasie czeka je poważny miłosny zawód. Kobiety o tych imionach, które są w stałych związkach, mogą zostać porzucone przez partnera.

Kolejne dni i tygodnie okażą się mało przyjemne dla kobiet o tych imionach. Złamane serca i sporo wylanych łez to dopiero początek.

Kobiety o tych imionach będą miały pecha w miłości

Agnieszka

Agnieszki to wyjątkowe romantyczki, które potrafią oddać mężczyźnie serce na dłoni. Niestety są też łatwowierne, często nabierają się na kłamstwa, dlatego dają się zranić. W najbliższych dniach kobiety noszące imię Agnieszka może czekać pasmo nieszczęść w relacjach miłosnych. Te, które liczyły, że ich relacja przerodzili się w coś głębszego, czeka spore rozczarowanie.

Zobacz także: Jakie znaki zodiaku czeka NIESZCZĘŚCIE jeszcze w 2022 roku?

Patrycja

Patrycje zdecydowanie wiedzą, czego chcą od życia. Nie uznają półśrodków, stawiają granice i wyraźnie mówią, czego oczekują od partnerów. Ich prostolinijność bywa męcząca dla mężczyzn, których intryguje tajemniczość i poznawanie kobiet powoli. Niestety Patrycję czeka w krótkim czasie bolesny zawód i rozczarowanie ze strony mężczyzny.

Kamila

Kamile to nieco zwariowane i roztargnione kobiety, które często się śmieją i nie lubią się nudzić. Ich poczucie humoru sprawia, że nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony facetów. Posiadaczka tego imienia często traktowana jest jednak przez mężczyzn jako przygoda i przelotny romans, gdyż faceci nie widzą w niej osoby, z którą można zbudować wspólną przyszłość.

Barbara

Niestety w najbliższych dniach pasmo niepowodzeń w relacjach damsko-męskich czeka także i Basię. Kobiety noszące to imię oczekiwały, że ich partner w końcu się zdeklaruje i powie, jak widzi ich wspólną przyszłość. Ich oczekiwania zdecydowanie się nie spełnią i zostaną „z niczym”.

Udostępnij: