Zabezpieczenie finansowe jest niezwykle istotne w życiu. Pieniądze pozwalają nam na utrzymanie się, często także na zachcianki, wakacje czy wyjście do restauracji. Niektóre osoby są mistrzami w oszczędzaniu i zdecydowanie wiedzą, jak zarządzać swoim portfelem. Inne natomiast szybko rozpuszczają zarobione pieniądze. Zobaczcie, które osoby są rozrzutne.

Czy imię może mieć wpływ na nasz charakter? Chociaż nie wszyscy się z tym zgadzają, często nasze imiona odzwierciedlają nasze zachowania i sposób życia.

Osoby o tych imionach zbyt łatwo wydają pieniądze:

BARBARA

Basie bywają zbyt łatwowierne. Wierzą w dobrą stronę człowieka i nie widzą, gdy ktoś chce je oszukać. Lubią pomagać, dlatego chętnie oddają swoje oszczędności oszustom.

JULIA

Osoby o imieniu Julia lubią imprezować i wydają dużo pieniędzy na wyjścia znajomymi. Nie są stworzone do oszczędzania i wychodzą z założenia, że warto żyć tak, jakby jutra miało nie być.

DOMINIKA

Dominiki to prawdziwe modnisie. Uwielbiają wydawać pieniądze na ciuchy czy dodatki. Częste wizyty u fryzjera czy kosmetyczki to dla nich norma. Wolą dobrze wyglądać, aby robić wrażenie na innych.

MATEUSZ

Mężczyźni o imieniu Mateusz zwykle żyją ponad stan. Chcą, aby inni myśleli o nich, że są bogaci, a w rzeczywistości żyją na kredyt. Wychodzą z założenia, że lepiej zadłużyć się i kupić kolejny niepotrzebny gadżet, niż np. pojechać z rodziną na wakacje.

JAKUB

Jakub to wrażliwiec, który zamiast myśleć o stanie swojego portfela, woli poświęcać się rozwijaniu swojej wrażliwości. Nieważna jest dla niego dobrze płatna praca, a to, że się w niej spełnia.

Zobacz także: Osoby spod tych znaków zodiaku NIE ZNOSZĄ świąt Bożego Narodzenia!

BARTOSZ

Lubi żyć w luksusie. Szybko zarabia, ale w równie szybkmi tempie wydaje pieniądze. Nie myśli o przyszłości i o tym, że warto coś odłożyć, co zwykle okazuje się zgubne.

Udostępnij:

Sklep