Wiele osób wierzy, że to, jakie nosimy imię mówi sporo o naszej osobie oraz określa pewne cechy naszego charakteru. Ezoterycy wyodrębnili kilka męskich imion, których właściciele potrafią doskonale flirtować, a co się z tym wiąże, nie są stali w uczuciach. To właśnie faceci o poniższych imionach najczęściej łamią serca. Sprawdź, czy do nich należysz.

Nie da się ukryć, że to, jakie imię nosimy w głównej mierze zależy od naszych rodziców. To właśnie oni, zanim zdecydują się na konkretne imię bardzo często studiują jego znacznie. Ezoterycy są wręcz przekonani, że każde imię ma w sobie pewne właściwości, które wpływają na cechy naszego charakteru. Jak się okazuje, wyodrębniono kilka męskich imion, a osoby, które je noszą są mistrzami flirtowania i często zdarza się im złamać niejedno serce. Warto jednak podkreślić, że trzeba to traktować z przymrużeniem oka, bo to, kim jesteśmy zależy od bardzo wielu czynników.

ZOBACZ TAKŻE: Mężczyzn o tych imionach cechuje największa inteligencja

Mężczyźni o tych imionach to mistrzowie flirtowania

Patryk

Jest mężczyzną często zamkniętym w sobie i ma tendencje do pracoholizmu. Choć wyróżnia się małomównością i jest niezwykle tajemniczy, to właśnie ta tajemniczość może działać jak magnes na płeć przeciwną. Jest tradycjonalistą, jeśli chodzi o związki i szuka dla siebie wymarzonej partnerki. To właśnie sprawia, że ma często spore wymagania i szybko się zniechęca. Co więcej, można również stwierdzić, że mężczyzna o tym imieniu potrafi być oschły i prostolinijny, co często zniechęca jego potencjalne kandydatki. To zdecydowanie ten typ, który dąży do znalezienia ideału nie patrząc na to, że po drodze może ranić inne osoby.

Filip

Mężczyźni o tym imieniu cechuje elokwencja oraz chęć osiągnięcia sukcesu. Filip jest zadbanym facetem, który budzi zainteresowanie u kobiet nie musząc się przy tym za bardzo wysilać. Jest kochankiem wręcz idealnym i nie boi się eksperymentować w łóżku. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i chętnie to wykorzystuje. Filip potrafi flirtować będąc nawet w stałym związku. Często jest posądzany za lekkoducha, jednak równie często wszystko uchodzi mu płazem.

Jakub

Kuba, zanim pozna „tą jedyną” musi być pewny, że dobrze ulokował swoje uczucia. Nie broni się przed przygodnymi romansami, które są dla niego jedynie kolejnym doświadczeniem. Jest aktywny i ciężko mu usiedzieć w miejscu. Ma ogromne poszanowanie do innych osób, dzięki czemu przyciąga je jak magnes. Flirtowanie to jego drugie „ja”, dlatego bardzo często kręcą się wokół niego kobiety, jednak zanim uda się mu prawdziwie zakochać, może złamać niejedno serce.

Grzegorz

Mężczyzna o tym imieniu jest realistą i twardo stąpa po ziemi. Jest perfekcjonistą, a jego upór i determinacja zawsze sprawdzają się w życiu zawodowym. Wymaga wiele zarówno od siebie, jak i od innych, a momentami może być wręcz despotyczny. Jest mężczyzną, który nie lubi romantycznych wyznań i niechętnie walczy o miłość, dlatego też bardzo często zmienia partnerki, szukając tej, która będzie dla niego idealna. Zdecydowanie musi być to osoba, która podejmie się wyzwania i z nim wytrzyma. Bo życie z Grzegorzem nie jest wcale proste, ale jeśli zdobędzie się już jego serce, to zawsze można na nim polegać.

Adam

Adam jest niezwykle uparty i niechętnie przyznaje się do popełnionych błędów, choć popełnia ich sporo. Ma duszę romantyka i choć zazwyczaj jest opanowany i spokojny, to potrafi nieźle zaszaleć. Szuka kogoś, kto będzie jego towarzyszem i przyjacielem. Szuka kobiety silnej, pięknej i mądrej, jednak sam się ich boi, dlatego też ciężko mu zbudować trwałą relację. Często zmienia partnerki, bo doskonale wie, jak z nimi flirtować.

ZOBACZ TAKŻE: Osoby o tych imionach to największe nerwusy!

Udostępnij:

Sklep