Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe! Uważaj na nie!

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najtrudniejszych relacji w rodzinie są te na stopie synowa-teściowa lub zięć-teściowa. Powstało nawet wiele dowcipów i anegdotek o wścibskich i apodyktycznych teściowych. Niektórzy są przekonani, że na to, jaką kobieta jest teściową ma wpływ jej imię!

  Relacje z teściowymi bywają trudne, gdyż niektórym z nich wydaje się, że mają prawo wtrącać się w życie rodzinne swoich dzieci i ich partnerów. Nie bez powodu powstało wiele kawałów i anegdotek o teściowych. Niektórzy uważają, że to jakimi będą czy są teściowymi ma związek z ich imionami. Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka.

  Ewa

  Kobieta o tym imieniu jest bardzo wybuchowa i charakterna. Uważa, że zawsze ma rację i obraża się, gdy ktoś nie podziela jej zdania. Ponadto bardzo źle znosi krytykę i nie lubi, jak w wielu kwestiach się jej odmawia. Bardzo często lubi wtrącać się w życie swoich dzieci i ustawiać ich życie. Interesuje się sprawami swoje syna bądź i córki i zawsze chce mieć wpływ na ich życie.

  Elżbieta

  Ela jest jedna z największych plotkar i lubi opowiadać o innych. Często porusza tematy osób, których nie ma w pobliżu. Co więcej często wypowiada się o nich w negatywny świetle. Kobieta o tym imieniu może niepochlebnie mówić o swoim zięciu lub synowej.

  Krystyna

  Krysia lubi wtrącać się w życie swojego syna lub córki. Chce brać czynny udział w planowaniu wielu kwestii związanych z rodziną. Gdy jej się przeciwstawi potrafi symulować ogromny smutek i brać na litość.

  Wiesława

  Kobieta o tym imieniu jest bardzo dwulicowa i fałszywa.  Dla swojej synowej lub zięcia może być bardzo miła, jednak za ich plecami będzie mówić w bardzo negatywny sposób. Z Wiesławą lepiej nie wchodzić w żadne relacje.

  Jadwiga

  Jadwiga jest bardzo waleczną kobietą i bardzo dobrze wie, czego chce. Niestety jednak często popada w konflikty i bywa zazdrosna. Szczególnie synowa może nie mieć z nią kolorowo, gdyż Jadzia swoich synów traktuje wyjątkowo.

  ZOBACZ TAKŻE: Czy masz toksyczną teściową?

  Udostępnij: