Mężczyznom o tych 5 imionach nigdy nie wierz: składają niespełnione obietnice!

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy obiecują gruszki na wierzbie, a słowa ich to puste obietnice. Co kieruje nimi w takim zachowaniu. Możesz być zdziwiona, odkrywając, dlaczego tak się dzieje.

Mężczyznom o tych 5 imionach nigdy nie wierz: składają niespełnione obietnice!

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy obiecują gruszki na wierzbie, a słowa ich to puste obietnice. Co kieruje nimi w takim zachowaniu. Możesz być zdziwiona, odkrywając, dlaczego tak się dzieje.

Według ekspertów, moc imion ma silny wpływ na naszą osobowość i zachowanie. Poniżej przedstawiamy analizę i interpretację imion pięciu mężczyzn, którzy czasem składają obietnice, ale nie zawsze je spełniają. Dowiedz się, jak wiele ukrytej prawdy kryje się za ich imionami.

Imiona 5 mężczyzn i ich niespełnione obietnice

Alan

Alan jest mistrzem w mówieniu tego, co inni chcą usłyszeć. Wewnętrznie zdaje sobie sprawę, że często nie zamierza dotrzymywać swoich obietnic i opiera się na myśli, że "coś tam się jakoś ułoży". W razie potrzeby, gotów jest snuć opowieści znowu. W stosunku do swojej partnerki, wymaga absolutnej lojalności. Jeśli nie będzie ona kryć jego kłamstw, to nawet jeśli darzy ją uczuciem, może podjąć decyzję o zakończeniu związku.

Czesław

Czesław potrafi obiecywać gruszki na wierzbie w tak przekonujący sposób, że wszyscy mu ufają. Chociaż wielu ludzi doświadczyło jego nieuczciwych obietnic, nikt dotąd nie miał odwagi, by go zdemaskować. Czesław jest mistrzem przerzucania winy na innych, co często prowadzi do rozczarowania jego najbliższych. Jeśli wpadniesz w relację z Czesławem, musisz być czujny i nie dać się wciągnąć w jego gry, bo to może skończyć się dla ciebie źle.

Grzegorz

Grzegorz uwielbia być w centrum uwagi, dlatego często przerysowuje swoje osiągnięcia i obiecuje cuda. Gdy tylko ma okazję zrobić wrażenie na kimś, przesadza ze swoimi dokonaniami. Niestety, gdy zostanie złapany na kłamstwie, niezmiennie trzyma się swojej wersji wydarzeń. Grzegorz szuka partnerki, która go podziwia i stale go komplementuje. Wobec swoich dzieci oczekuje bezwzględnego posłuszeństwa.

Norbert

Norbert cieszy się, gdy jest obiektem podziwu, dlatego w zamian za pochwały i uwagę obiecuje różne rzeczy. Choć jest biegły w słowach, nie zawsze udaje mu się dotrzymać obietnic. Jego talent w przekonywaniu innych potrafi jednak przysłonić jego nieuczciwe działania. Doskonale sprawdza się w zawodach wymagających umiejętności komunikacyjnych, takich jak handel, marketing czy praca z mediami.

Patryk

Patryk, próbując zatuszować swoje kompleksy, często wpada w kłamstwa, aż sam siebie w tym gubi. Jego opowieści różnią się w zależności od osoby, ponieważ sam nie pamięta, co komu obiecał. Wielu uważa go za kompetentnego specjalistę, zadowolonego z jego usług. Niestety, niekonsekwencja i brak punktualności mogą przysporzyć mu problemów. Jednak w miłości Patryk pozostaje wierny.

Udostępnij: