6 cech, które są bardziej cenione przez mężczyzn niż wygląd zewnętrzny

Wygląd jest wizytówką każdego człowieka i jest to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę. Nie ma się co zatem denerwować, jak mężczyzna zawiesza oko na kobiecie. Kiedy jednak panowie zaczynają myśleć o poważnym związku, to wygląd przestaje mieć duże znaczenie. Jakich cech mężczyźni szukają u swoich kobiet?

  1. Spontaniczność

  Zorganizowanie i systematyczność są potrzebne w życiu, ale nie oznacza to, że wszystko musi chodzić jak w zegarku. Mężczyźni lubią kobiety, które w kreatywny sposób go zaskakują lub starają się umilić wspólną chwilę.

  2. Zdrowe podejście do jedzenia

  Nie chodzi tu o diety i obsesyjne przeliczanie kalorii. Oczywiście, nie ma w tym nic złego, że kobieta stara się zdrowo odżywiać, ale panowie uwielbiają jeść i od czasu do czasu chcą wyjść na miasto ze swoją kobietą i zjeść coś niezdrowego bez liczenia kalorii. Świadome i zdrowe odżywianie jest godne pochwały, ale we wszystkim powinien być umiar i raz na jakiś czas można sobie pozwolić na jakąś pizzę lub hamburgera.

  3. Szczerość

  Nikt nie lubi zakłamanych i fałszywych osób, a więc mężczyźni potrafią docenić szczerość. Panowie z reguły nie będą tolerować kłamstw. Plotkowanie lub knucie za czyimś plecami jest złym nawykiem, który dla mężczyzn jest bardzo widoczny. Oni też plotkują, ale u kobiet idzie to bardziej w kierunku oczerniania drugiej osoby.

  Zobacz także: Jak być dobrym mężem? 10 przedwojennych rad, które wciąż są aktualne!

  4. Słuchanie

  Świadomość, że ma się kogoś, komu można się wygadać, jest w pewien sposób ulgą. Mężczyźni nie potrzebują wiele. Wystarczy, że jego kobieta usiądzie i po prostu będzie go słychać. Umiejętność słuchania jest istotną cechą dla mężczyzn, dlatego lubią zwracać na to uwagę.

  5. Osobowość

  Mężczyzna lubi, kiedy kobieta posiada ciekawe i mało spotykane zainteresowania. Jeśli jego wybranka potrafi w ciekawy sposób namówić go do próbowania nowych rzeczy, to z pewnością nie będą się razem nudzić, a on będzie w nią wpatrzony.

  6. Poczucie humoru

  Nie da się ukryć, że meżczyźni uwielbiają radosne kobiety, którym uśmiecj nie schodzi z twarzy, dlatego cenią i zwracają uwagę na kobiety, które mają poczucie humoru i które potrafią się śmiać same z siebie.

  Udostępnij: