Jaki jest Twój ulubiony kolor? Może on zdradzić, jakim jesteś kochankiem!

Ulubiony kolor przedstawia wiele naszych ukrytych cech. Łatwo można określić kim jest druga osoba, jeśli poznamy jej ulubiony kolor. Tym samym możesz się dowiedzieć, jakim kochankiem jesteś lub jakim jest druga osoba.

Żółty

Jesteś osobą, którą bardzo łatwo zdominować. Nie odpowiada Ci to, ale mimo wszystko się na to zgadzasz. Sprawia to jednak, że nie do końca odczuwasz przyjemność z intymnych momentów, a to może powodować chęci do zdrady.

Różowy

Jesteś bardzo dobry w składaniu obietnic i flirtowaniu. Czujesz się pewny siebie i doskonale wiesz co robisz. Problem polega na tym, że wszystko kończy się na słowach. Temat bliskości i seksu nie jest dla Ciebie dobrze znany i nie potrafisz dojrzale podchodzić do tego.

Biały

Jesteś osobą, dla której seks jest bardzo intymnym tematem. Mało o tym mówisz, a kiedy już dochodzi do bliskości, to preferujesz aby działo się to bez światła. Do całego tematu masz bardzo niewinne podejście.

Czerwony

Nie pozwalasz, aby ktoś nad Tobą dominował. Posiadasz w sobie wiele namiętności i czułości oraz potrafisz być silny i agresywny podczas seksu. Chcesz więcej i więcej, a po wszystkim bardzo ciężko jest Ci opanować emocje.

Niebieski

Bliskość z drugą osobą bardzo wiele dla Ciebie znaczy. Podchodzisz do tego z ogromną czułością i zawsze starasz się zaspokoić potrzeby partnera/ki. Okazujesz wiele emocji w trakcie seksu, jak w samym związku.

Pomarańczowy

Podobnie jak kolor biały, jesteś osobą z niewinnym charakterem, która bardzo nieśmiało podchodzi do tematu seksu. Jest to coś, co nigdy nie powinno wychodzić zza drzwi sypialni.

Zielony

Posiadasz bardzo niewielką wiedzę i doświadczenie w kwestii seksu. Unikasz bliskości i rozmów na ten temat. Nie czujesz się pewnie w takiej sytuacji, a więc bardzo szybko się wycofujesz, kiedy ma dojść do bliskości.

Brązowy

Nie możesz narzekać na brak intymnych momentów w swoim życiu. Pod tym względem jesteś bardzo aktywny. Posiadasz w sobie dużo czułości i namiętności, którą potrzebujesz okazywać drugiej osobie. Zwracasz uwagi na potrzeby partnera/ki.

Czarny

Należysz do grupy osób, które największą przyjemność z seksu odczuwają, kiedy dochodzi do agresji i fizycznego bólu. Pojawia się u Ciebie masochizm i sadyzm, a najlepszy na to czas jest wtedy, kiedy czujesz się smutny.

+
Udostępnij: