Poznaj 9 rzeczy, których silne kobiety nie będą tolerować w związku

Udało ci się spotkać wyjątkową dziewczynę. Masz szczęście i zaczynacie się spotykać. Jest mądra, wspaniała, dobra i pewna siebie. Pod wieloma względami to ideał. Twoja wybranka ma także jeszcze jedną ważną cechę - to bardzo silna kobieta. Chcesz, żeby wszystko układało się jak najlepiej, więc starasz się jak możesz. Czy wiesz, czego twoja silna partnerka nie będzie tolerować w związku? Jeżeli nie, my ci podpowiadamy. Sprawdź czy przypadkiem nie popełniasz tych błędów.

  1. Brak szacunku

  Choć to szeroka kategoria, jest parę rzeczy na które możesz zwrócić uwagę. Najważniejsze: nie wyśmiewaj opinii innych ludzi. Nie tylko twojej partnerki, ale ludzi w ogóle. Każdy człowiek może zaoferować coś wartościowego, warto więc go wysłuchać. Pamiętaj też, aby nie próbować uważać siebie za kogoś lepszego.

  2. Dominacja w związku

  Jeżeli twoim zdaniem kobieta powinna słuchać mężczyzny i lubisz wydawać rozkazy, to najpewniej możesz już się żegnać z tym związkiem.
  Silna partnerka zna swoją wartość. Wie, że ona jest tak samo ważna jak mężczyzna, więc nie będzie spolegliwie wysłuchiwać twoich rozkazów. W jednych sytuacjach dominować będziesz ty, a w innych ona – ważne, żeby było to zgodne ze zdaniem obu stron.


  3. Łamanie granic

  „Nie” zawsze oznacza „nie”. Wszelkie próby manipulacji spotkają się z silnym sprzeciwem. Niezależne kobiety wiedzą na co je stać, z czym czują się dobrze i gdzie leży granica, której nie przekroczą. Jeżeli mówią, gdzie leży ich limit, to tak właśnie jest.

  4. Brak wsparcia

  Nieważne jak niezależna i silna jest kobieta, nadal potrzebuje żeby jej partner wspierał ją w jej dążeniach. Cele, które przed sobą postawiła są najpewniej bardzo ambitne, więc będzie poświęcać im wiele czasu i energii. Nie lekceważ swojej roli i popieraj jej działania.

  5. Zazdrość

  W życiu silnej kobiety nie ma miejsca na zazdrość. Ponieważ ma wysokie poczucie własnej wartości nie złoszczą jej cudze sukcesy. Jeżeli ma taką możliwość, pomoże innym w ich osiągnięciu. Podobnie w związku – nie daje powodów do zazdrości i tego samego oczekuje od partnera.

  6. Zdrada

  Niezależnie od tego z kim jesteś w związku – zdrada zawsze jest jednakowo zła. Różnica polega na tym, że niektórzy potrafią ją wybaczyć i kontynuować relację. Nie spotkasz się jednak z taką wspaniałomyślnością ze strony silnej kobiety. Oczekuje ona, że związek będzie ją jeszcze wzmacniał. Szuka mężczyzny, który na nią zasługuje i docenia jako człowieka. Zdradzając przekreślasz te wartości, a co za tym idzie wasz związek.

  7. Brak odpowiedzialności

  Nie chodzi o podtrzymywanie wizerunku „macho”. Silna kobieta potrzebuje dojrzałego i pewnego siebie mężczyzny. Nie oczekuj, że będzie ci „matkować” i tolerować dziecinne zachowania. Pokaż, że jesteś odpowiedzialny.

  8. Brak wyrozumiałości

  Silna kobieta bez wątpienia nie bedzie w stanie znieść braku wyrozumiałości u mężczyzny. Każdy miewa chwile słabości, podczas których nie do końca spełnia swoje bądź oczekiwania partnera. Musisz jednak pamiętać, że czasem warto odpuścić i okazać zrozumienie swojej kobiecie.  

  9. Agresja

  Silne kobiety nie pozwolą sobie na brak szacunku i okazywanie przez mężczyznę agresji zarówno tej psychicznej jak i fizycznej. 

  ZOBACZ TAKŻE: Rzeczy, za które każda silna kobieta nie przeprasza!

  Udostępnij: