Nasze uczucia są zawsze znacznie silniejsze niż to, jak ubieramy je w słowa. Uczymy się wyrażać siebie, używając różnych słów i podobnie dzieje się w przypadku miłości. Chcemy, aby nasz partner czuł się kochany i potrzebny. Zwykłe „Kocham Cię” nie zawsze jest jednak wystarczające. Jak zatem wyrazić swoją miłość innymi słowami?

„Tęsknię, kiedy nie jesteś obok”

Takie słowa sygnalizują, że odczuwasz nieobecność swojego partnera i ciągle jesteś przy nim myślami. Dzięki temu twój partner wie, że cieszysz się na jego powrót i chcesz mieć go blisko siebie.

 

„Dajesz mi bezpieczeństwo”

Każdy pragnie dać poczucie bezpieczeństwa ukochanej osobie – emocjonalne lub fizyczne. Takie słowa są zatem dowodem na to, że twój partner stanowi dla ciebie wsparcie, a ty to zauważasz i bardzo doceniasz.

 

„Przy tobie jestem szczęśliwy/a”

Nic tak nie sprawia przyjemności, jak świadomość, że uszczęśliwiamy ukochaną osobę. Dzięki temu czujemy się pewniejsi siebie oraz więcej pozytywnej energii pojawia się w naszym życiu. Takie słowa są dla każdego sygnałem, że druga osoba chce przebywać w naszym towarzystwie.

 

„Możesz na mnie liczyć”

Wsparcie od strony partnera jest ważne, ale nasza obecność również. Daj zatem sygnał swojemu partnerowi, że zawsze jesteś obok i służysz pomocą w każdej potrzebie. Bez względu na sytuację jesteś tutaj, aby wspierać.

 

„Na ciebie czekałem/am”

Wszyscy szukamy swojej drugiej połówki w życiu, a więc jeśli czujesz, że twój partner ją stanowi, to nie bój się tego powiedzieć. Jest to sygnał, że twój partner cię uszczęśliwa i czujesz się w tym związku komfortowo.

 

„Masz ochotę na ostatni kawałek...”

Dzielenie się lub oddawanie czegoś, z czego też czerpiemy przyjemność, jest również oznaką miłości. Rezygnujesz z czegoś, na co też masz ochotę, ale bardziej zależy ci na zadowoleniu partnera. Wydaje się błahe, ale w rzeczywistości najwięcej miłości kryje się w zwykłych działaniach.

 

„Dzięki tobie wszystko się zmieniło”

Jest to sygnał, że twoje życie zmieniło się od momentu, kiedy twój partner pojawił się w nim. Masz obok siebie kogoś, kto jest dla ciebie wsparciem i chce dla ciebie jak najlepiej. Dzięki temu wszystko w życiu wydaje się znacznie łatwiejsze.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img