Mówi się, że najbardziej udane związki polegają na przyjaźni i to właśnie od tego rodzaju relacji wszystko się zaczyna. Często jednak przyjaciele starają się odrzucić myśl, że mogą się właśnie zakochiwać w drugiej osobie. Mają wrażenie, że jest to przekraczanie pewnej granicy, która nigdy nie powinna być przekroczona. Jeśli jednak bierzesz pod uwagę możliwość bycia w związku ze swoim przyjacielem, to najpierw poznaj kilka prawd na ten temat.

Nieustannie się wygłupiacie

Przyjaciele uwielbiają wspólnie żartować i się śmiać. Często stroją kawały i są całkowicie przy sobie swobodni. Można być pewnym, że w momencie zdecydowania się na związek, takie zachowania nie odejdą. Nadal wspólnie będziecie żartować i tworzyć niesamowite oraz zabawne wspomnienia.

 

Zaczniesz bardziej interesować się wyglądem

Będąc w obecności przyjaciela, nie zwracamy uwagi na to, jak wyglądamy. Ubieramy zwykłe ciuchy i nie czujemy potrzeby strojenia się. To się jednak zmienia w momencie, kiedy zaczynamy się zakochiwać. Poświęcamy więcej uwagi na swój wygląd, aby stać się atrakcyjniejszym w oczach swojego przyjaciela.

 

Doskonale znasz myśli przyjaciela

Przez ten czas przyjaźni oboje zdążyliście się poznać wystarczająco dobrze, aby wiedzieć, co druga osoba ma na myśli. Dzięki temu będąc w związku, lepiej będzie ci zrozumieć swojego partnera, a wasz proces porozumienia będzie znacznie łatwiejszy.

 

Pojawia się strach

Będąc w związku z przyjacielem, zazwyczaj myśli się o pozytywnych rzeczach. Od czasu do czasu pojawia się jednak pewna niepokojąca myśl – co, jeśli to wszystko się skończy? Zaczynasz się bać, że wraz z miłością stracisz też najlepszego przyjaciela.

 

Kłótnia przyjdzie prędko

Fakt, że czujecie się przy sobie komfortowo i bezpiecznie już od dłuższego czasu oznacza, że łatwiej wam będzie zwrócić uwagę na coś, co was irytuje. To natomiast oznacza, że kłótnia w związku może pojawić się znacznie szybciej, jako że nie boicie się tego ukrywać przed sobą.

 

Etap poznania macie za sobą

Dzięki zbudowanej przyjaźni doskonale znacie siebie nawzajem. Zdążyliście już poznać swoje wady i zalety, mocne i słabe strony, nadzieje i lęki. W związku niektóre nowe cechy mogą się ukazać, ale w ogólnym obrazie doskonale siebie znacie, dzięki czemu czujecie się bezpiecznie.

Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img