Obietnice w związku budują poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Ważne też jest, jakie obietnice są składane oraz istotne jest, aby były one obustronne. Dzięki temu formowana jest zdrowa relacja, która rozwija się w piękny sposób. Jakie zatem obietnice powinna złożyć sobie każda para?

Obietnica szczerości

Szczerość to coś więcej niż przyznanie się do swojego błędu. Pozwala również na rozmawianie o swoich emocjach i zmartwieniach. Taka obietnica daje możliwość na jeszcze większa zaufanie. Wtedy śmiało możecie rozmawiać o tym, co was rani lub niepokoi. Dzięki temu łatwiej wam będzie wzajemnie siebie zrozumieć.

 

Obietnica prywatności

Partner mówiący o swoich problemach oczekuje przede wszystkim wysłuchania i zrozumienia, ale również pozostawienia tego w prywatności. Dzięki temu buduje się jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa oraz obie ze stron wiedzą, że mają przy sobie kogoś, na kim mogą śmiało polegać.

 

Obietnica porozumienia

W każdej relacji dochodzi do sporów, bez względu na to, jak bardzo się kochacie. Nie jest jednak sztuką się pokłócić, ale to, w jaki sposób dochodzicie do porozumienia. Co więcej, wiele osób idzie spać z żalem i złością w sercu. Obiecajcie sobie nawzajem, że bez względu na godzinę, zażegnacie sporów jeszcze przed pójściem spać. Dzięki temu kolejny poranek będzie dla was nowym startem na rozwijanie związku.

 

Obietnica samorozwoju

Ta obietnica nie kryje w sobie jedynie fizycznej kwestii życia, ale również emocjonalnej i psychicznej. Taka obietnica jest sygnałem, że oboje będzie dbać o siebie i nie zrezygnujecie ze swojego zdrowia na koszt otoczenia. Dzięki temu obie ze stron będą siebie wzajemnie rozumiały i szanowały przestrzeń prywatną, kiedy ktoś potrzebuje chwili dla siebie lub zwykłego spędzenia wspólnego czasu w ciszy.

 

Obietnica pielęgnacji

Romantyzm nie jest zawsze tym, czego para wyjątkowo potrzebuje. Niemniej jednak każda osoba pragnie od czasu do czasu poczuć się wyjątkowo, a długi związek nie oznacza, że można przestać się starać. Ważne jest zatem, aby pielęgnować relację i przypominać o swojej miłości bez względu na to, jak długo jest się ze sobą.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img