W relacjach między kobietą, a mężczyzną nie ma miejsca na partnerskie traktowanie. Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w pupę, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona przechodzi. I mówić jej co ona ma robić. Bo kobiety uwielbiają jak im facet mówi co mają robić. To bardzo proste. Kobiety kochają zdecydowanych mężczyzn. Nie proś. Bierz. Nie pytaj. Działaj. Kiedy kobieta mówi nie, a tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja. Ale pamiętaj, nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz.

W związku nie chodzi o to, by się nigdy nie kłócić, bo idealne związki nie istnieją, ale o to, by zawsze potrafić się pogodzić. Dobry życiowy partner to taki, przy którym możesz rozwijać swoje pasje, a nie izolować się od świata.

Pamiętaj, że temu kto cię nie szuka, nie zależy mu na tobie. Ten, kto za tobą nie tęskni, nie kocha cię. To przeznaczenie najczęściej decyduje o tym, kto pojawia się w twoim życiu, ale to ty decydujesz kto w nim pozostanie.

Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego, kto cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują cię jako jedną z opcji.

Autor: Rafał Wicijowski, fragment z kisiążki Oczami mężczyzny (nie) idealnego

https://www.oczamimezczyzny.pl/

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img