Samotne kobiety mają problem ze zrozumieniem, dlaczego nie udało im się jeszcze zbudować trwałej, wartościowej relacji. Niestety, czasami same nieświadomie odpychamy mężczyzn, wysyłając sygnał, że nie jesteśmy zainteresowane.

#Nie zwracasz uwagi na zachowanie mężczyzny w stosunku do ciebie

Masz kolegę, który często prawi ci komplementy, robi ci przysługi i poświęca swój czas? Dalej myślisz, że chce być tylko twoim kolegą? Wiele kobiet nie umie rozpoznawać flirtu, który jest początkiem wielu wspaniałych związków. Mężczyźni wysyłają o wiele jaśniejsze sygnały niż kobiety, dlatego warto czasem przeanalizować ich zachowanie.

#Wrzucasz wszystkich facetów do jednego worka

Mężczyźni wśród wielu kobiet mają nieprzychylną opinię. Często myślą one, że zależy im tylko na jednym. Gdy podchodzi do ciebie jakiś mężczyzna i zagaduje, a ty od razu węszysz u niego złego zamiary, nie dajesz sobie szansy. Nie każdemu zależy na „jednym razie”. Być może właśnie ten, którego spławiłaś ostatnio chciał cię bliżej poznać i był wartościowym człowiekiem.

#Jesteś zbyt spięta

Kiedy jednak jesteś pewna, że on z tobą flirtuje, warto reagować na luzie i też flirtować. Niektóre kobiety są wtedy bardzo speszone lub wręcz oburzone. Jednak jeśli nie dasz mu szansy nawet na rozmowę albo flirt, nigdy nie dowiesz się jaki on jest.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img