Na pierwszej randce łatwo można zachwycić sobą partnera, ale jeszcze łatwiej go do siebie zrazić. Pierwsze wrażenie jest zdecydowanie najważniejsze. Nie wiadomo czy zaiskrzy. Warto jednak unikać pewnych zachowań, aby nie zepsuć wszystkiego na samym początku.

1. Brak szacunku

Brak szacunku można okazywać na wiele sposób. Począwszy od niesłuchania tego, co mówi partner/partnerka, bagatelizowaniu pracy, czy pasji, skończywszy na krytykowaniu wyglądu. Okazanie braku szacunku na pierwszej randce sprawi, że będzie ona również ostatnią.

2. Brak zainteresowania

Jeśli jesteś pierwszy raz na randce i cały czas opowiadasz tylko o sobie, a kiedy twój partner/partnerka próbuje zmienić temat na dotyczący jego/jej, przerywasz i wracacie do mówienia o tobie – nie licz nawet na buziaka. Być może nie robisz tego z powodu braku zainteresowania drugą osobą, lecz chcesz w jak najlepszym świetle przedstawić siebie. Mimo wszystko komunikat dla drugiej strony jest jasny – ma mnie gdzieś.

3. Uciekasz po randce 

Kobiety i mężczyźni wciąż chcą uchodzić za niedostępnych. Jeśli nie pozwolisz mu odprowadzić się do drzwi, tylko szybko uciekniesz z samochodu, on uzna, że nie jesteś nim zainteresowana. Jeśli nie odprowadzisz jej do drzwi i nie pożegnasz się jak należy, ona uzna to samo.

4. Brak więzi emocjonalnej 

Na pierwszej randce warto powiedzieć o sobie coś, co uchodzi za intymne. Nie zdradzaj swoich tajemnic, ale spraw, żeby druga osoba uznała, że jej ufasz. Wystarczy, że opowiesz jakąś śmieszną lub trochę wstydliwą anegdotę z lat szkolnych. Przesadne zamknięcie się na drugą osobę sprawia, że i ona się zamyka.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img