6 poważnych sygnałów, które świadczą o tym, że Twój partner nie jest z Tobą szczęśliwy

Jakie zachowanie wskazuje na to, że Twój partner nie jest z Tobą szczęśliwy? Poznaj 6 poważnych sygnałów, które o tym świadczą.

1. Słaby kontakt

Jeśli przestał odbierać telefony, nie odpisuje na wiadomości i nie śpieszy mu się do spotkania z Tobą, to być może trzyma cię na dystans. Wasz kontakt nie sprawia mu już przyjemności, a wręcz jest męczący. Dotyczy to oczywiście sytuacji, kiedy brak kontaktu się przedłuża.

2. Kiedy już się spotkacie…

On nie stara się nawet udawać, że cieszy się z waszego spotkania. Jest zajęty zupełnie czymś innym i daje ci do zrozumienia, że twoja obecność go męczy.

3. Wywołuje kłótnię

Jeśli on zaczął wywoływać kłótnie o najmniejsze bzdety, to prawdopodobnie chce wciąż trzymać cię na dystans. Po kłótni można ze sobą nie rozmawiać. Być może nie chce być już w tym związku, ale nie jest w stanie podjąć decyzji.

4. Brak zaangażowania

Jeśli kiedyś bardzo o ciebie zabiegał, sprawiał ci małe przyjemności i starał się, a teraz sytuacja wygląda odwrotnie, to znak, że coś jest nie tak.

5. Nie ma cię w jego planach na przyszłość

Jeśli on planuje swoją przyszłość nie uwzględniając cię w niej, to możesz być prawie pewna, że nie planuje również kontynuować waszego związku.

Udostępnij: