Co zrobić, aby mężczyzna nie stracił zainteresowania związkiem z tobą? Poznaj 6 elementów, dzięki którym zrozumie, że ma przy sobie prawdziwy skarb:

1. Nadal dbaj o siebie

Po pewnym czasie w związku wydaje nam się, że już nie ma takiej potrzeby, aby dalej robić makijaż i dbać o wygląd. Jest to błędne myślenie. Każdy uwielbia widzieć swoją kobietę zadbaną i pięknie wyglądającą. Także lekki makijaż i zadbane włosy na pewno zostaną docenione.

2. Dużo z nim rozmawiaj

Daj mu do zrozumienia, że nie tylko ma do czynienia z piękną kobietą, ale także mądrą i do tego może traktować ciebie jak przyjaciółkę. Zbuduj poczucie bliskości, a przyjdzie taki czas, że z każdą nowiną pierwsze co, to będzie dzwonił do ciebie.

3. Im mniej, tym lepiej

Wydaje się, że mężczyzna prędzej spojrzy na kobietę w krótkiej spódniczce i z głębokim dekoltem. Sprawdza się to jedynie u tych, którzy nie szukają poważnej relacji z kobietą. Im mniej odkryte, tym lepiej. Mężczyzna lubi wyobrażać sobie i być ciekawy tego co skrywasz.

4. Niedostępność

Nie jest tu mowa o udawaniu totalnego braku zachowania. Mężczyźni uwielbiają zdobywać i lubią wyzwania. Dla nich kobieta, która sama pcha się w ramiona nie wzbudzi większego zainteresowania.

Wiadomo, że wzbudzenie zainteresowania wcale nie jest takie trudne, ale jak je utrzymać?

5. Interesuj się jego pasjami

Mężczyźni lubią robić wrażenie na wybrance opowiadając o swoim hobby i zainteresowaniach. Jeśli jedynie kiwniesz głową, to może poczuć się po prostu nudny.

6. Poczucie humoru

Każda wie, że panowie uwielbiają kobiety z poczuciem humoru i to chyba nigdy się nie zmieni. Wiecznie nadąsana mina z pewnością nie sprawi, że mężczyzna będzie szalał na twoim punkcie.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img